آموزش تپانچه بادی

آموزش تپانچه بادی

تپانچه بادی  عنوان یکی از رشته‌های ورزشی المپیکی رشته تیراندازی است که توسط فدراسیون جهانی تیراندازی

 

q3 آموزش تپانچه بادی توسط بهترین مربیان تپانچه بادی جهان

 

q3 مجموعه استثنایی تکتیک ها و آموزش تپانچه بادی از مبتدی تا پیشرفته

 

q3 این مجموعه شامل  ۷  حلقه فیلم است

 

q3 برای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

.

q3 تحویل دو روزه درب منزل                                                   q3 لیست کامل فیلم های تیراندازی

————————————————————————————————–———————–———————–

آموزش تپانچه بادی

تپانچه بادی ۱۰ متر عنوان یکی از رشته‌های ورزشی المپیکی رشته تیراندازی است که توسط فدراسیون جهانی تیراندازی (ISSF) برگزار می‌شود. این رشته شبیه به تفنگ بادی ۱۰ متر است که در آن از گلوله‌های کالیبر ۴٫۵ میلیمتر یا ۰٫۱۷۷ اینچ در فاصله ۱۰ متر یا ۱۱ یارد از هدف استفاده می‌شود. این رشته برای مردان ۶۰ شلیک در ۷۵ دقیقه و برای زنان ۴۰ شلیک در ۵۰ دقیقه می‌باشد. همچنین این رشته شبیه به تپانچه ۵۰ متر است، با این تفاوت که مسافت کمتری دارد و از اسلحه‌های بادی استفاده می‌شود. اکثر تیرانداران حرفه‌ای در هر دو رشته شرکت می‌کنند.

در استفاده از تپانچه محدودیت‌هایی وجود دارد. باید در حالت ایستاده بدون تکیه‌گاه و تنها با یک دست نگه داشته شود. تیرانداز می‌تواند سرعت کار خود (فاصله زمانی بین شلیک‌ها) را مطابق میل خود تنظیم کند، تا حدی که از زمان قانونی تجاور نکند. ولی در مرحله فینال برای شلیکها دستوری صادر می‌شود و تیراندازان باید در زمان مورد نظر شلیک خود را انجام دهند. با این روش تماشاگران می‌توانند رده‌بندی ورزشکاران را مرحله به مرحله دنبال کنند.

مهمترین رقابتهای این رشته، بازی‌های المپیک هر چهار سال یک بار و رقابتهای جهانی تیراندازی هر چهار سال یک بار می‌باشند. همچنین جام جهانی تیراندازی، جامهای قاره‌ای، رقابت‌های بین‌المللی و ملی برگزار می‌شود. این رشته، یک ورزش داخل سالن است و در سطوح بالا، از هدف‌های الکترونیکی دقیق به جای اهداف کاغذی قدیمی استفاده می‌شود.

 

فیلم آموزش تپانچه بادی

رکورد جهانی این رشته در بخش مردان، ۵۹۴ است که متعلق به جین جونگ او از کشور کره جنوبی می‌باشد و در جام جهانی ۲۰۰۹ چانگ وون به ثبت رسیده است. همچنین در بخش زنان، رکورد جهانی با امتیاز ۳۹۳ در اختیار اسوتلانا اسمیرنووا از روسیه است که در سال ۱۹۹۸ ثبت شده است.

رکورد ملی ایران در بخش مردان، ۵۸۸ است که به وسیله سید مهدی موسوی راضی در سال ۱۳۹۰ به دست آمده است.همچنین در بخش زنان، راضیه برخورداری با امتیاز ۳۸۱ در سال ۱۳۹۰، رکورد ایران را در اختیار دارد.

 

q3 لیست کامل فیلم های تیراندازی

خرید پستی آموزش تپانچه بادی

در خرید پستی این محصول شما خواهید توانست از بهترین و سریع ترین سرویس پستی کشور در هر کجای ایران که باشید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

خرید اینترنتی آموزش تپانچه بادی

برای خرید اینترنتی این محصول میتوانید با شماره تلفن های بالا تماس بگیرید.شما با خرید اینترنتی در سریعترین زمان فیلم ها را درب منزل تحویل میگیرید.

دانلود آموزش تپانچه بادی

آموزش تپانچه بادی

q3 لیست کامل فیلم های تیراندازی

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید