تمرینات بدمینتون

تمرینات بدمینتون

مجموعه جذاب و دیدنی تمرینات بدمینتون شامل تمرینات اصولی و پیشرفته توسط برترین های جهان

 

q3 مجموعه استثنایی آماده سازی و تمرینات بدمینتون توسط برترین های جهان

 

q3 تمرینات بدمینتون شامل تمرینات سرعتی تکنیکی چابکی و فنی

 

q3 این مجموعه شامل  ۶  حلقه فیلم است

 

q3 برای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

.

q3 تحویل دو روزه درب منزل                                                   q3 لیست کامل فیلم های بدمینتون

————————————————————————————————–———————–———————–

تمرینات بدمینتون

بدمینتون توسط ۲ و یا ۴ بازیکن انجام می‌شود. و در این المپیک پدیده جالب توجه این است که در یکی از رشته‌ها در یک تیم دو نفره یک مرد و یک زن حضور دارند و با تیم مقابل به همین شکل به رقابت می‌پردازند.

فیلم تمرینات بدمینتون

۱. ۱۰ دقیقه در روز تمرین پرش و لی لی انجام دهید . مشهود است که این روش ، بهترین و سریعترین راه برای تقویت پاها و توانایی حفظ تعادل در حین حرکت در زمین است.

۲٫ تمرینات خود را زیر نظر مربی انجام دهید . بازیکنان با تجربه می توانند روش بهبود حرکت های پا را نشان داده و اشکالات شما را اصلاح کنند. همچنین مسابقات بازیکنان حرفه ای را به صورت دقیق  تماشا کنید ، به حرکت پای آنها توجه نموده و در ذهن خود تکرار نموده و سعی کنید از آنها پیروی کنید .

۳٫ تمرین مداوم شدو باعث می شود حرکات شما حالت غریزی پیدا کند . بجای اینکه دایم مجبور باشید  فکر کنید چگونه باید به محل مورد نظر برسید .

۴٫ توپ بدمینتون را به پهلو در گوشه زمین گذاشته و با حداکثر سرعت به گوشه بروید و توپ ها را به حالت عمودی روی زمین قرار دهید . این تمرین برای افزایش سرعت و تعادل مفید می باشد . همچنین می توانید این تمرین را زمان گیری نموده تا مراحل پیشرفت خود را محاسبه کنید . وقتی مهارتتان بیشتر شد می توانید تعداد توپ ها را افزایش دهید.

 

q3 لیست کامل فیلم های بدمینتون

خرید پستی تمرینات بدمینتون

در خرید پستی این محصول شما خواهید توانست از بهترین و سریع ترین سرویس پستی کشور در هر کجای ایران که باشید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

خرید اینترنتی تمرینات بدمینتون

برای خرید اینترنتی این محصول میتوانید با شماره تلفن های بالا تماس بگیرید.شما با خرید اینترنتی در سریعترین زمان فیلم ها را درب منزل تحویل میگیرید.

دانلود تمرینات بدمینتون

تمرینات بدمینتون

q3 لیست کامل فیلم های بدمینتون

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید