تمرینات تنیس

تمرینات تنیس

تمرینات تنیس شامل مجموعه جذاب و دیدنی از جدیدترین تمرینات تنیس است که توسط ستارگان تنیس جهان

 

q3 مجموعه استثنایی آماده سازی و تمرینات تنیس توسط برترین های جهان

 

q3 تمرینات تنیس شامل تمرینات سرعتی تکنیکی چابکی و فنی

 

q3 این مجموعه استثنایی شامل بیش از ۸ حلقه فیلم است

 

q3 برای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

.

q3 تحویل دو روزه درب منزل                                                   q3 لیست کامل فیلم های تنیس

————————————————————————————————–———————–———————–

تمرینات تنیس

تِنیس ورزشی راکتی است که بین دو نفر (سینگل) یا بین دو تیم دونفره (دوبل) بازی می‌شود. هر بازیکن راکتی دارد که دارای صفحه‌ای از شبکه توری است. بازیکن با این راکت، توپی لاستیکی با پوشش نمدی را به زمین حریف پرتاب می‌کند. بازیکنی (یا تیمی) که زودتر امتیاز نهائی را به دست آورد برنده‌است.

 

فیلم تمرینات تنیس

برای بازیکنان مبتدی نکته‌ای که هنگام بازی لب تور مهم‌تر است نوع جاگیری و حرکت لب تور است. برای این کار یک تمرین ساده می‌توان انجام داد: بروید کنار تور و از حریف‌تان بخواهید که برای شما توپ بیاندازد. بعد از زدن چند ضربه به این نتیجه می‌رسید که تنها با یک حالت حرکت دست باید به توپ‌های لب تور ضربه بزنید . و آن هم این که وقتی توپ به سمت شما می‌آید با یک حرکت رو به جلو به توپ ضربه می‌زنید. بسیاری از بازیکنان هنگام زدن ضربه لب تور یا همان والی به اشتباه دست‌شان را به سمت عقب می‌برند. با این کار از یک طرف زمان را از دست می‌دهید و از طرف دیگر کنترل روی توپ را. پس همان طور که در عکس بزرگ مشاهده می‌کنید بهترین حالت قرار گرفتن لب تور نشان داده شده : دست‌ها در حالت آماده همواره جلوی بدن قرار می‌گیرند و سر راکت بالا است. این نوع جاگیری در بازی لب تور بسیار مهم است. شیوه اشتباه نیز که در آن سر راکت پایین یا عقب است در عکس کوچک نشان داده است.

 

q3 لیست کامل فیلم های تنیس

خرید پستی تمرینات تنیس

در خرید پستی این محصول شما خواهید توانست از بهترین و سریع ترین سرویس پستی کشور در هر کجای ایران که باشید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

خرید اینترنتی تمرینات تنیس

برای خرید اینترنتی این محصول میتوانید با شماره تلفن های بالا تماس بگیرید.شما با خرید اینترنتی در سریعترین زمان فیلم ها را درب منزل تحویل میگیرید.

دانلود تمرینات تنیس

تمرینات تنیس

q3 لیست کامل فیلم های تنیس

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید