حسین وفایی

حسین وفایی

حسین وفایی توانست شگفتی ساز شود و برای نخستین بار اسنوکر ایران را به مدال طلای جهانی برساند.

 

q3 گلچینی از بهترین مسابقات بیلیارد حسین وفایی

 

q3 مجموعه استثنایی همراه با زیباترین تکنیک ها و لحظات اسنوکر حسین وفایی

 

q3 این مجموعه شامل  ۶  حلقه فیلم است

 

q3 برای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ – ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

.

q3 تحویل دو روزه درب منزل                                        q3  لیست کامل فیلم های بیلیارد

————————————————————————————————–———————–———————–

اسنوکر حسین وفایی

حسین وفایی ایوری (به انگلیسی: Hossein Vafaei Ayouri) متولد سال ۱۳۷۳ در آبادان، ایران از بازیکنان و قهرمانان رشته اسنوکر است.

او با قهرمانی در رقابتهای اسنوکر آماتوری جهان در سال ۲۰۱۱ توانست، به عنوان اولین ایرانی در تاریخ ورزش اسنوکر، جواز حضور در رقابتهای اسنوکر حرفه ای جهان را کسب کند.

از دیگر افتخارات وی میتوان به حضور همراه با تیم ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۰ در رشته اسنوکر و همچنین کسب عنوان نایب قهرمانی و قهرمانی در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۱ سال اسنوکر آسیا در سالهای ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ اشاره کرد.

 

فیلم بیلیارد حسین وفایی

 در ادامه برگزاری مسابقات جهانی اسنوکر زیر ۲۱ سال در دیدار نهایی حسین وفایی در یک بازی حساس به مصاف حریف قدرتمند خود جاش بویلیو از کشور جمهوری ایرلند رفت و با ارائه یک بازی منطقی و یک طرفه توانست  حریف قدر خود را با نتیجه ۸ بر۳ با شکست بدرقه کند.

شایان دکر : حسین وفایی بازیکن ارزنده اسنوکر کشورمان برای دومین بار موفق به کسب  مدال طلا و کسب عنوان قهرمانی این مسابقات گردید.

گفتنی است در سال ۲۰۱۱ و در همین مسابقات که در کشور هند برگزار شد ه بود ، حسین وفایی برای اولین بار مدال طلا و عنوان قهرمانی این مسابقات را از آن خود کرده بود.

q3  لیست کامل فیلم های بیلیارد

خرید پستی حسین وفایی

در خرید پستی این محصول شما خواهید توانست از بهترین و سریع ترین سرویس پستی کشور در هر کجای ایران که باشید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

خرید اینترنتی حسین وفایی

برای خرید اینترنتی این محصول میتوانید با شماره تلفن های بالا تماس بگیرید.شما با خرید اینترنتی در سریعترین زمان فیلم ها را درب منزل تحویل میگیرید.

دانلود فیلم حسین وفایی

حسین وفایی

q3  لیست کامل فیلم های بیلیارد

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید