رونی اسولیوان

رونی اسولیوان

گلچین مسابقات بیلیارد رونی اسولیوان یکی از برترین اسنوکر بازهای جهان با کیفیت عالی

 

q3  گلچینی از بهترین مسابقات بیلیارد رونی اسولیوان

 

q3 مجموعه استثنایی همراه با  زیباترین تکنیک ها و لحظات اسنوکر رونی اسولیوان

 

q3 این مجموعه شامل  ۱۴  حلقه فیلم است

 

q3 برای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ – ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

.

q3 تحویل دو روزه درب منزل                                        q3  لیست کامل فیلم های بیلیارد

————————————————————————————————–———————–———————–

اسنوکر رونی اسولیوان

رونی اُسولیوان (به انگلیسی: Ronnie O’Sullivan) متولد وست‌میدلند در انگلستان از بازیکنان و قهرمانان رشته اسنوکر است.او با توجه به بازی کاملاً سریع خود در دنیای اسنوکر ملقب به موشک (به انگلیسی: The Rocket) است. او توسط افراد زیادی به عنوان پراستعدادترین فرد در این رشته شناخته شده‌است.[۱]

او در سالهای ۲۰۰۱، ۲۰۰۴، ۲۰۰۸، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ قهرمان جهان شده است. وی در پایان ۵ فصل (۲۰۰۲/۰۳، ٬۲۰۰۴/۰۵ ۲۰۰۵/۰۶، ۲۰۰۸/۰۹ و ۲۰۰۹/۱۰) در رده بندی امتیازی فدراسیون جهانی اسنوکر در رده نخست جای گرفته است. او در مجموع تاکنون موفق به کسب ۵۰ عنوان قهرمانی در رقابتهای امتیازی و غیرامتیازی مختلف بین‌المللی اسنوکر شده است.

فیلم بیلیارد رونی اسولیوان

– اُسولیوان دارای رکورد سریع ترین حداکثر امتیاز (به انگلیسی: Maximum break) تاریخ ورزش اسنوکر با زمان ۵ دقیقه و ۲۰ ثانیه است، که وی این رکورد را در مسابقات قهرمانی جهان در سال ۱۹۹۷ کسب کرده است.

– وی دارای رکورد جوان ترین قهرمان مسابقات امتیازی اسنوکر دنیاست. جایی که وی در سن ۱۷ سالگی موفق به قهرمانی در رقابتهای امتیازی بزرگ بریتانیا شد.

– وی تاکنون در طول دوران ورزش حرفه ای خود موفق به کسب ۱۳ حداکثر امتیاز (بریک ۱۴۷ امتیاز) شده است و رکورد استیفن هندری قهرمان بازنشسته و سابق جهان با ۱۱ حداکثر امتیاز را شکسته است.

– او از نظر کسب جایزه نقدی مسابقات رسمی اسنوکر با درآمد بیش از ۷ میلیون پوند، پس از استیفن هندری رکورددار جهان در این زمینه هست.

– وی تاکنون موفق به ثبت نزدیک به ۷۵۰ بریک بالای ۱۰۰ امتیاز (به انگلیسی: Century break) شده است، که از این لحاظ نیز پس از استیفن هندری (۷۷۵ بریک) رکورددار دنیای اسنوکر است

q3  لیست کامل فیلم های بیلیارد

خرید پستی رونی اسولیوان

در خرید پستی این محصول شما خواهید توانست از بهترین و سریع ترین سرویس پستی کشور در هر کجای ایران که باشید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

خرید اینترنتی رونی اسولیوان

برای خرید اینترنتی این محصول میتوانید با شماره تلفن های بالا تماس بگیرید.شما با خرید اینترنتی در سریعترین زمان فیلم ها را درب منزل تحویل میگیرید.

دانلود فیلم رونی اسولیوان

رونی اسولیوان

بیلیارد رونی سولیوان  دانلود اسنوکر رونیسولیوان

q3  لیست کامل فیلم های بیلیارد

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید