شنا شیرجه واترپلو جهانی بارسلون 2013

شنا شیرجه واترپلو بارسلون ۲۰۱۳

مسابقات جهانی شنا، شیرجه و واترپلو بعد از المپیک معتبرترین سطح رقابت‌ها در این حوزه است..

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png گلچینی از زیباترین مسابقات شنا شیرجه واترپلو جهانی بارسلون ۲۰۱۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png مجموعه استثنایی مسابقات همراه با مسابقات کامل شنا شیرجه واترپلو جهانی بارسلون ۲۰۱۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png این مجموعه شامل  ۱۵  حلقه فیلم است

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png تحویل دو روزه درب منزل                                                   http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.png لیست کامل فیلم های شنا

————————————————————————————————–———————–———————–

شنا

شنا قهرمانی جهان – بارسلون

شناگران موزون زن روسیه در برنامه فنی مسابقات قهرمانی جهانی ورزشای آبی در بارسلونا “طلا” را به دست آوردند. تیم اسپانیا مقام دوم را گرفات و تیم ورزشهای آبی در بارسلونا قهرمان شدند. برچسب‌ها: جهان, جهان, ورزش روسیه, خبرها, ورزش. ۲۳٫۰۷٫۲۰۱۳

ملی پوشان البرزی تیم ملی شنا سوم مرداد عازم مسابقات جهانی بارسلون می شوند. Wed, 24th Jul 2013 ملی پوشان البرزی عازم مسابقات شنای قهرمانی جهان می شوند 

دانلود مسابقات شنای قهرمانی جهان بارسلونا ۲۰۱۳

مسابقات قهرمانی جهان؛ شناگران ایران راهی بارسلون شدند

مربی تیم ملی شنا گفت: با شرایط کنونی قطعاً نتایج شناگران ایران در رقابت‌های شنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۲ – Jul 27 2013 شنای قهرمانی جهانبارسلون.

 

مسابقات قهرمانی جهان؛ شناگران ایران راهی بارسلون شدند. تهران – ملی پوشان جمهوری اسلامی 

افشین عسگری و آرشام میرزایی دو نماینده شنای ایران در مسابقات جهانی بارسلون هستند. پیشتر قرار بود محمد بیداریان تنها نماینده ایران در بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن نیز راهی این مسابقات شود که به دلیل مشکل خروج از کشور از حضور در بارسلون بازماند.
ملی‌پوشان ایران به همراه محسن سمیع‌زاده مربی خود با پرواز ایر ترکیش، تهران را ترک کردند و هم اکنون در ترکیه هستند و قرار است تا ساعاتی دیگر از عازم بارسلون اسپانیا ‌شوند.
مسابقات جهانی شنای بارسلون از روز یکشنبه ششم مرداد ماه رسما آغاز می‌شود و شناگران ایران در چهار ماده به رقابت با حریفان نامدار خود از گوشه کنار جهان می‌پردازند.
بنا به اعلام کادر فنی تیم ملی شنا، هدف از اعزام شناگران ایران به مسابقات جهانی، کسب تجربه و آشنایی با چگونگی حضور در بالاترین سطح رقابت‌های جهان است.
مسابقات جهانی شنا، شیرجه و واترپلو بعد از المپیک معتبرترین سطح رقابت‌ها در این حوزه به شمار می‌رود.
تیم ملی ایران بدون شرکت در مسابقه انتخابی به بارسلون می‌رود و پس از رایزنی‌های فدراسیون شنای ایران با مسئولان فدراسیون جهانی سهمیه ورود به این رقابت‌ها به ملی‌پوشان ایران اهدا شده است.
برنامه مسابقات ملی‌پوشان ایران در مسابقات جهانی بارسلون:
یکشنبه ۶مرداد : افشین عسگری در ماده ۵۰متر پروانه
چهارشنبه ۹ مرداد: آرشام میرزایی در ماده ۱۰۰متر آزاد
جمعه ۱۱ مرداد: آرشام میرزایی در ماده ۵۰ متر آزاد و افشین عسگری در ماده ۱۰۰متر پروانه

 

– مسابقات شنا قهرمانی جهان در حالی از روز گذشته در بارسلون اسپانیا شروع شده است که نخستین نماینده ایران، فردا در ۵۰ متر پروانه به میدان می رود.

شنای قهرمانی جهان بارسلون عسگری پنجاه‌وپنجم شد/ حذف شناگر ایران در ۵۰ متر پروانه – آکا

 

شناگر پروانه‌ ایران در مسابقات جهانی بارسلون با زمان ۲۶ ثانیه و ۱۰ صدم ثانیه به خط پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس، افشین عسگری، شناگر ملی‌پوش ایران در مسابقات جهانی بارسلونا به همراه سزار برزیلی، رافائل پرز اسپانیایی و فلورنت فرانسوی و سایر قهرمانان نامدار شنا در ماده ۵۰ متر پروانه به آب زد.

عسگری با ثبت زمان ۲۶ ثانیه و ۱۰ صدم ثانیه به خط پایان رسید. وی چندی پیش در رقابت‌های داخلی توانست با ثبت زمان ۲۴ ثانیه و ۷۹ صدم ثانیه با جابجا کردن رکورد قبلی (مبرز)، رکورددار شنای ۵۰ متر پروانه شود، اما در مسابقات بارسلون به رکوردش نزدیک هم نشد.

*جدول ثبت رکوردهای ماده ۵۰ متر پروانه:

۱- رولند استچومن از آفریقای جنوبی با رکورد ۲۳ ثانیه و ۲ صدم ثانیه

۲- رافائل پرز از اسپانیا با رکورد ۲۳ ثانیه و ۱۷ صدم ثانیه

۳- فلورنت مانودا از فرانسه با رکورد ۲۳ ثانیه و ۱۸ صدم ثانیه

سزار” برزیلی برای پنجمین بار مدال طلا را به گردن آویخت

در روز دوم رقابت‌های جهانی شنا، “سزار” برزیلی در ۵۰ متر پروانه و “اسپرنگر” استرالیایی در ۱۰۰ متر کرال سینه موفق به کسب مدال‌های طلا شدند.

شنا شیرجه واترپلو بارسلون ۲۰۱۳

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید