شیرجه یک متر

شیرجه یک متر

شیرجه یک متر – مجموعه آموزش تمرینات و مسابقات شیرجه از تخته ۱ متربا کیفیتی بالاو…

 

q3 آموزش شیرجه یک متر توسط بهترین مربیان شیرجه جهان

 

q3 مجموعه استثنایی تکتیک ها  آموزش و مسابقات شیرجه یک متر

 

q3 این مجموعه شامل  ۱۱  حلقه فیلم است

 

q3 برای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

.

q3 تحویل دو روزه درب منزل                                                   q3 لیست کامل فیلم های شیرجه

————————————————————————————————–———————–———————–

شیرجه یک متر

ورزشکاران رشتۀ شیرجه، چه از ارتفاع بلند شیرجه روند و چه از ارتفاع کوتاه، جزء شجاع‌ترین و هنرمندترین ورزشکاران به‌حساب می‌آیند، و به هماهنگی عصب و عضلۀ زیادی نیاز دارند؛ چراکه جهش آنان از سکوی ۱۰متری، انرژی کافی برای رسیدن به سرعت ۵۵ مایل (۸۸ کیلومتر) در ساعت را در لحظۀ برخورد با سطح آب فراهم می‌کند.

سرعتی که اگر درهنگام برخورد با آب فرد دچار اشتباه شود و یا کاملاً عمود نباشد، بسیار خطرناک خواهد بود. به‌طور مثال، در مسابقات ۱۹۸۸ المپیک سئول مشاهده شد هنگامی گرگ لوگانیس، قهرمان آمریکایی و ستارۀ مسابقات، درهنگام اجرای حرکات ۲٫۵ فرنگی زاویه از تختۀ ۳ متر به تخته برخورد کرد و آب استخر را غرق خون کرد. خوشبختانه جراحت او با چند بخیه بهبود یافت و وی به مسابقات ادامه داد و قهرمان این مسابقات شد.

فیلم شیرجه یک متر

مثال دیگر آن‌که دیمیتری سائوتین، قهرمان روسی، در المپیک گذشته و در المپیک ۲۰۰۴ آتن در مسابقات شیرجۀ هماهنگ از تختۀ ۳ متر با تخته برخورد کرد و باعث شد تیم روسیه از مقام اول به مقام یکی مانده به آخر تغییر مکان دهد که باعث حیرت همگان در این رشته شد. به‌هرحال، در المپیک ۲۰۰۴ آتن نیز مسابقات به همین شکل برگزار شد، و با توجه به این‌که ۳۰ مدال در این رشته‌ها توزیع می‌شد، اکثر کشورهای صاحب‌نام شیرجه مانند چین، آمریکا و روسیه کوشیدند تا با برنامه‌ریزیِ صحیح در این مسابقات مدال بیاورند.
سرعتی که اگر در هنگام برخورد با آب، فرد دچار اشتباه شود و یا کاملا” عمود نباشد با خطر بسیار جدی رو برو خواهد بود.

q3 لیست کامل فیلم های شیرجه

خرید پستی شیرجه یک متر

در خرید پستی این محصول شما خواهید توانست از بهترین و سریع ترین سرویس پستی کشور در هر کجای ایران که باشید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

خرید اینترنتی شیرجه یک متر

برای خرید اینترنتی این محصول میتوانید با شماره تلفن های بالا تماس بگیرید.شما با خرید اینترنتی در سریعترین زمان فیلم ها را درب منزل تحویل میگیرید.

دانلود شیرجه یک متر

شیرجه یک متر

q3 لیست کامل فیلم های شیرجه

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید