لیگ جهانی والیبال 2014

لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۴

لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۴ با درخشش تیم ملی والیبال ایران همراه بود.جایی که بهترین تیم های والیبال جهان …

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png همراه بازیباترین صحنه ها و مسابقات ایران در لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۴

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png شامل تمام مسابقات تیم والیبال ایران و دیگر کشورها و مرحله فینال لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۴

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png این مجموعه دیدنی  شامل بیش از   ۱۶   حلقه فیلم است.

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها  تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png تحویل دو روزه درب منزل                                                   http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.png لیست کامل فیلم های والیبال

————————————————————————————————–———————–———————–

لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۴

بیست و پنجمین دوره لیگ جهانی والیبال در سال ۲۰۱۴ از دوم خردادماه سال جاری آغاز شده و ۱۵ تیرماه به پایان خواهد رسید.

 

فیلم لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۴

بیست و پنجمین دوره مسابقات والیبال لیگ جهانی در سال ۲۰۱۴ به سبک جدید برگزار می شود که نوید دهنده دوران جدیدی در مسابقات جهانی این رشته ورزشی است.
روسیه مدافع عنوان قهرمانی به همراه ۲۷  رقیب دیگر قاصد دوران جدیدی از والیبال در سال ۲۰۱۴ خواهند بود. لیگ جهانی والیبال که تاریخچه برگزاری آن به سال ۱۹۹۰ برمی گردد، در سال جاری به شکل جدیدی برگزار می شود که بسیاری از کارشناسان عنوان “رقابت های کم نظیر” به آن داده اند.

 

نتایج لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۴

روسیه قهرمان المپیک و لیگ جهانی والیبال سال ۲۰۱۳ برای دفاع از عنوان خود در برابر صفی از رقیبان سرسخت خود از جمله برزیل قهرمان مسابقات بین قاره ای جهان ۲۰۱۳ قرار می گیرد.
دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال از ۲۳ ماه می (دوم خردادماه ۹۳) شروع می شود و به مدت شش هفته ادامه خواهد داشت. دور نهایی این رقابت ها نیز ۲۰ جولای (۲۹ تیرماه ) در ایتالیا آغاز می شود.

 

خرید پستی لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۴

در خرید پستی این محصول شما خواهید توانست از بهترین و سریع ترین سرویس پستی کشور در هر کجای ایران که باشید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

 

خرید اینترنتی لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۴

برای خرید اینترنتی این محصول میتوانید با شماره تلفن های بالا تماس بگیرید.شما با خرید اینترنتی در سریعترین زمان فیلم ها را درب منزل تحویل میگیرید.

 

دانلود لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۴

لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۴

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید