مسابقات بوکس المپیک سیدنی 2000

مسابقات بوکس المپیک سیدنی ۲۰۰۰

مسابقات بوکس المپیک سیدنی ۲۰۰۰ یم ملی ایران در این دوره از رقابتها پنج نماینده داشت بیژن باتمانی

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png مجموعه استثنایی مسابقات بوکس المپیک سیدنی ۲۰۰۰

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png مسابقات بوکس آماتور وجذاب همراه با فینال های المپیک سیدنی ۲۰۰۰

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngاین مجموعه شامل بیش از ۶  حلقه فیلم است

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngتحویل دو روزه درب منزل                                                   http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.pngلیست کامل فیلم های بوکس

————————————————————————————————–———————–———————–

بوکس المپیک سیدنی

 

مسابقات بوکس المپیک سیدنی ۲۰۰۰

تیم ملی ایران در این دوره از رقابتها پنج نماینده داشت که بیژن باتمانی،بابک مقیمی،‌ روح الله حسینی، محمدرحیم رحیمی و انوشیروان نوریان اعضای تیم ملی بودند که متأسفانه دو تن از نمایندگان ایران به دلیل استفاده از مواد نیروزا (دوپینگ) از دور رقابتها حذف شدند. دو نماینده دیگر ایران در همان دور اول با شکست مقابل حریفان از مسابقات کنار رفتند تا هم نتیجه ی بدی در روی رینگ گرفته باشیم و هم اینکه به خاطر کار زشت ورزشکاران خود شماتت شویم. رحیمی به دلیل دوپینگ در همان دور اول از مسابقات کنار گذاشته شد اما نوریان که آن زمان کاپیتان تیم ملی بود بازی اول خود را انجام داد و شکست خورد و بعد از آن دوپینگش مثبت اعلام شد و از مسابقات کنار گذاشته شد. مقیمی و حسینی هم در همان دور اول باختند.

نکته ی مهم این بازیها این بود که انوشیروان نوریان بعد از بازیهای المپیک همراه تیم ملی به ایران بازنگشت و در استرالیا ماندگار شد. هر چند او حدود ۸ سال بعد دوباره به ایران بازگشت.

بوکسور وزن ۹۱- کیلوگرم ایران در بازیهای المپیک ۲۰۰۰ سیدنی معتقد است که بوکسورهای ایران اگر به مرز خودباوری برسند می توانند در بازیهای المپیک لندن طلسم شکنی کرده و مدال آور باشند.

روح الله حسینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) اظهار کرد: آن زمان که ما خودمان را برای حضور در بازیهای المپیک سیدنی آماده می کردیم شرایط و امکانات خیلی ضعیف تر از الان بود اما اکنون شرایط خیلی بهتر است. اکنون ملی پوشان در جایی که تمرین می کنند بهترین امکانات را دارند ، درست است که شرایط بوکسورها شاید نسبت به دیگر تیم ها بهتر نباشد اما نسبت به آن زمان که ما خودمان را آماده می کردیم خیلی بهتر است.

وی تدارکات بوکسورهای ایران برای حضور در المپیک لندن را بسیار خوب دانست و افزود: روسیه و ایتالیا مسابقاتی بود که کادر فنی برای ملی پوشان در نظر گرفته بود و لی آن زمان برای رفتن به المپیک سیدنی من تنها یک مسابقه رفتم و آن هم مسابقه ای بود که رفتم و سهمیه گرفتم.

بوکسور وزن ۹۱- کیلوگرم ایران در بازیهای المپیک ۲۰۰۰ سیدنی به بوکسورهای ایران در بازیهای لندن ۲۰۱۲ توصیه کرد که خودشان را باور داشته باشند و گفت: اگر بوکسورهای ما خودشان را باور داشته باشند نه اینکه مغروز شوند اما بدانند که می توانند بوکسورهای خارجی را شکست دهند و چیزی از آنها کمتر ندارند می توانند مدال بگیرند و طلسم شکن باشند.

وی ادامه داد: در المپیک پکن وقتی سپهوند تا ۸ نفر پایانی رفت کسی انتظارش را نداشت اما او نشان داد که توانش را دارد این یعنی بوکسورهای ما توان زیادی دارند و می توانند باز هم این کار را بکنند.

حسینی یاد آور شد: بوکسورهای ما با تمرکز بیشتر روی تمرینات و انجام کارهای روحی و روانی می توانند برای حضور در المپیک آماده تر شوند. حضور نهرودی سرمربی کار بلد و بسیار آرام تیم ملی که حضورش در کنار تیم آرامبخش است کمک زیادی به بوکسورها می کند.

بوکسور وزن ۹۱- کیلوگرم ایران در بازیهای المپیک ۲۰۰۰ سیدنی در مورد اینکه چه پیش بینی از نتایج احتمالی بوکسورها در لندن دارد ، گفت: چیزی در این باره نمی شود گفت اما امیدوارم ملی پوشان با قرعه خوبی برخورد کنند و نتیجه بگیرند تا نتایج سالهای گذشته را ارتقا دهند و برای اولین بار مدال بگیرند.

وی ادامه داد: اگر بوکسورهای ما با قرعه خوبی رو به رو شوند امید زیادی به کسب مدال داریم البته شانس ما در اوزان سنگین مثل ۸۱- و ۹۱- بیشتر از دو وزن دیگر است.

دارنده مدال طلای بوکس قهرمانی المپیک اعلام کرد به علت ناکامی در رقابت های بوکس حرفه ای قصد کناره گیری از دنیای بوکس را دارد.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از لندن ، اودلی هریسون ۴۱ ساله پس از شکست در برابر دیونتی ویلدر از آمریکا در مسابقه شنبه در شهر شفیلد این تصمیم را گرفت.
هریسون گفت :« برخی شکست ها باعث از بین رفتن انگیزه برای ادامه کار می شود.
من دوست داشتم قهرمان فوق سنگین وزن حرفه ای جهان شوم اما با سنی که دارم باید به فکر اهداف دیگری در زندگی خود باشم.»
هریسون در فوق سنگین وزن المپیک ۲۰۰۰ سیدنی قهرمان شد.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید