مسابقات بوکس المپیک لندن 2012

مسابقات بوکس المپیک لندن ۲۰۱۲

مسابقات بوکس المپیک لندن ۲۰۱۲ بوکس ایران برای این دوره از بازیها چهار سهمیه توسط علی مظاهری…

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png مجموعه استثنایی مسابقات بوکس المپیک لندن ۲۰۱۲

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png مسابقات بوکس آماتور وجذاب همراه با فینال های المپیک لندن ۲۰۱۲

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngاین مجموعه شامل بیش ا ز۳۲  حلقه فیلم است.

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngتحویل دو روزه درب منزل                                                   http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.pngلیست کامل فیلم های بوکس

————————————————————————————————–———————–———————–

بوکس المپیک لندن

 

 مسابقات بوکس المپیک لندن ۲۰۱۲

 

بوکس ایران برای این دوره از بازیها چهار سهمیه توسط احسان روزبهانی، علی مظاهری، مهدی طلوطی و امین قاسمی پور دارد و سعی می کند تا طلسم بی مدالی بوکس ایران را بشکند. کارشناسان امیدواری زیادی به کسب موفقیت توسط علی مظاهری و احسان روزبهانی دارند که باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا بالاخره این بوکسورها می توانند طلسم شکنی کنند؟

شانس خوب مظاهری

 

علی مظاهری کاپیتان تیم ملی بوکس ایران که سابقه ی حضور در المپیک پکن را در کارنامه دارد به عنوان پرچمدار کاروان ایران در بازیهای لندن انتخاب شده است که شاید این مساله روی عملکرد او تأثیر بگذارد و این بوکسور خوب ایران که مدال قهرمانی آسیا و قهرمانی بازیهای آسیایی را هم در کارنامه دارد با انگیزه ی بیشتری برای کسب مدال بجنگد. شانس خوب مظاهری این است که در وزن ۹۱- کیلوگرم که او حضور دارد تنها ۱۶ بوکسور حاضر هستند و چنانچه او بتواند دو پیروزی را کسب کند نخستین مدال آور تاریخ بوکس ایران در المپیک خواهد شد. کارشناسان به موفقیت او بسیار امیدوارند چرا که این بوکسور ایران می داند این آخرین دوره ی حضورش در بازیهای المپیک است و او با قهرمانی در آسیا سهمیه ی المپیک را گرفته است و همین مساله می تواند انگیزه روحی بالایی برای او باشد.

 

مظاهری در صورتی که همه ی این شانس ها به او رو کنند، قرعه هم یار او باشد و از همه مهمتر خودش در اوج آمادگی روحی روانی به مصاف حریفان برود و بداند که برای چه می جنگد می تواند طلسم شکن شود.

 

نتایج بوکسور های ایرانی در دور اول مسابقات بوکس المپیک لندن

مهدی طلوطی به دور بعد صعود کرد

مهدی طلوطی بوکسور وزن ۶۴ کیلوگرم ایران با نتیجه ۱۶ بر ۱۲ موفق به شکست آلونسو فله ته از کشور اسپانیا شد.

طلوطی در راند اول ۴ بر۳ ، راند دوم ۵ بر۴ و راند سوم را ۷ بر ۵ با پیروزی به پایان برد تا با نتیجه کلی ۱۶ بر ۱۲ ” جاناتان آلونسو فله ته ” را به زانو در آورد.
نماینده ایران بر اساس اعلام سایت مسابقات در دور یک شانزدهم می بایستی روز شنبه هفته آینده ـ ۴ آگوست ـ ساعت ۱۵ به وقت محلی به مصاف ” دانیار یلو سینف ” از قزاقستان برود.

احسان روزبهانی به دور بعد صعود کرد

دومین نماینده بوکس ایران در بازیهای المپیک از ساعت ۲۲ روز دوشنبه به وقت لندن در سالن مشتزنی مجموعه ورزشی اکسل به مصاف ” وارلا مونروی وارلا” از کلمبیا رفت.

در این مبارزه که در وزن ۸۱ کیلوگرم برگزار شد احسان روزبهانی راند اول را با احتیاط آغاز کرد و بیشتر به فکر امتیاز ندادن به حریف بود اما در نهایت ۲ بر ۳ نتیجه را به حریف واگذار کرد.در راند دوم عملکرد نماینده بوکس ایران بهتر بود و در پایان موفق شد با نتیجه ۸ بر ۸ رینگ را ترک کند. در راند سوم شرایط برای روزبهانی بهتر شد و عملکرد بهتری داشت و در نهایت موفق شد با نتیجه ۱۲ بر ۱۰ در مجموع حریف خود را شکست دهد.

امین قاسمی پور از دور مسابقات حذف شد

امین قاسمی پور ملی پوش وزن ۶۹ کیلوگرم بوکس ایران اولین مشتزنی بود که در المپیک ۲۰۱۲ لندن به روی رینگ رفت که در همان دور اول مقابل گابریل پرز از ونزوئلا شکست خورد و از دور رقابتها کنار رفت.

قاسمی پور در راند اول محتاط کار کرد و نتیجه را ۴-۲ واگذار کرد. در سه دقیقه دوم، مشتزن ایران تغییری در شیوه خود ایجاد نکرد و این راند هم ۵-۳ به سود بوکسور ونزوئلا تمام شد. در سه دقیقه پایانی قاسمی پور که چیزی برای از دست دادن نداشت دست به ریسک زد و از لاک دفاعی خارج شد اما مشت های او روی سر حریف فرود نمی آمد. قاسمی پور در پایان و در مجموع سه راند ۱۳ بر ۸ بازنده شد و از دور رقابتهای المپیک کنار رفت.

مسابقات بوکس المپیک لندن ۲۰۱۲ : بوکس المپیک لندن :

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید