مسابقات جهانی وزنه برداری لهستان 2013

جهانی وزنه برداری لهستان ۲۰۱۳

با برگزاری روز سوم رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی ۲۰۱۳ جهان که به میزبانی وروسلاو …

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png گلچینی از زیباترین مسابقات جهانی وزنه برداری لهستان ۲۰۱۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png مجموعه استثنایی  همراه با مسابقات ملی پوشان ایران و حاشیه  مسابقات جهانی وزنه برداری

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png این مجموعه شامل  ۱۰  حلقه فیلم است

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ – ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png تحویل دو روزه درب منزل                                                   http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.png لیست کامل فیلم های وزنه برداری

————————————————————————————————–———————–———————–

جهانی وزنه برداری

 

جهانی وزنه برداری لهستان ۲۰۱۳

 عسکری در یک‌ضرب به کار خود پایان داد

وزنه‌بردار دسته ۶۲ کیلویی کشورمان در رقابت‌های یک‌ضرب این دسته در حرکات یک‌ضرب به کار خود با مهار وزنه ۱۲۸ کیلویی پایان داد.

با برگزاری روز سوم رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی ۲۰۱۳ جهان که به میزبانی وروسلاو لهستان در حال برگزاری است، سرانجام وزنه‌برداران کشورمان وارد صحنه رقابت‌ها شدند.

به گزارش فارس، با آغاز رقابت‌های دسته ۶۲ کیلوگرم مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان از ساعت ۲۱:۳۰ امشب به وقت ایران مجید عسکری از کشورمان به مصاف ۱۰ وزنه‌بردار دیگر در این دسته رفت.

عسکری در حالی که در استارت لیست برای حرکات یکضرب وزنه ۱۲۸ کیلویی را تعیین کرده بوده با مهار همین مقدار وزنه کار را با موفقیت آغاز کرد. وزنه‌بردار کشورمان در مرتبه دوم از مهار وزنه ۱۳۲ کیلویی ناکام ماند. با این حال وی برای حرکت سوم خود درخواست وزنه ۱۳۳ کیلویی را داد که در مهار آن هم ناکام ماند تا به این ترتیب عسکری به کار خود در حرکات یکضرب پایان دهد.

اولین وزنه‌بردار ایران به مدال نرسید

وزنه‌بردار دسته ۶۲ کیلویی کشورمان در پایان رقابت‌های دوضرب این دسته با مهار وزنه ۱۶۰کیلویی به کار خود پایان داد.
با برگزاری روز سوم رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی ۲۰۱۳ جهان که به میزبانی وروسلاو لهستان در حال برگزاری است، سرانجام وزنه‌برداران کشورمان وارد صحنه رقابت‌ها شدند.

به گزارش فارس، با آغاز رقابت‌های دسته ۶۲ کیلوگرم مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان از ساعت ۲۱:۳۰ امشب به وقت ایران مجید عسکری از کشورمان به مصاف ۱۰ وزنه‌بردار دیگر در این دسته رفت.

عسکری در حالی که در استارت لیست برای حرکات یکضرب وزنه ۱۲۸ کیلویی را تعیین کرده بوده با مهار همین مقدار وزنه کار را با موفقیت آغاز کرد. وزنه‌بردار کشورمان در مرتبه دوم از مهار وزنه ۱۳۲ کیلویی ناکام ماند. با این حال وی برای حرکت سوم خود درخواست وزنه ۱۳۳ کیلویی را داد که در مهار آن هم ناکام ماند تا به این ترتیب عسکری با کسب عنوان هشتمی رقابت‌ها به کار خود در حرکات یکضرب پایان دهد.

در پایان حرکات یکضرب وزنه‌برداران کره‌شمالی، چین و آذربایجان به ترتیب با مهار وزنه‌های ۱۵۰، ۱۴۶ و ۱۴۱ کیلویی در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

با آغاز حرکات دوضرب عسکری به عنوان پنجمین نفر به روی تخته آمد. در دوضرب نیز عسکری با مهار وزنه ۱۶۰ کیلویی باز هم در ابتدای کار همان وزنه‌ای را بلند کرد که در ابتدا درخواست آن را داده بود. وی در بار دوم از پس وزنه ۱۶۵ کیلویی برنیامد. در حرکت سوم نیز عسکری باز هم در مهار این وزنه ناموفق بود تا وزنه‌بردار کشورمان با مجموع ۲۸۸ کیلوگرم به کار در رقابت‌های قهرمانی جهان پایان دهد.

جابر و سجاد بهروزی در رقابت‌های دسته ۶۹ کیلوگرم وزنه‌برداری قهرمانی جهان در حرکات یکضرب به کار خود پایان دادند.

با آغاز حرکات یکضرب و در رقابت بین وزنه‌برداران ایرانی، ابتدا سجاد بهروزی، با تجربه‌ترین ملی‌پوش کشورمان در بین تیم اعزامی به لهستان به روی تخته آمد و با موفقیت وزنه ۱۴۰ کیلوگرمی را مهار کرد. در ادامه این جابر بهروزی بود که برای حرکت اول برای مهار وزنه ۱۴۴ کیلویی بر روی تخته رقابت‌ها آمد که او هم مانند سجاد، عملکرد موفقیت‌آمیزی داشت و وزنه را به خوبی بالای سر برد.

در ادامه کار و برای حرکت دوم یکضرب نیز باز هم سجاد زودتر از جابر به روی تخته آمد که این بار او در مهار وزنه‌ ۱۴۵ کیلویی در حالی که تا ثانیه‌های پایانی برای مهار آن صبر کرده بود، در نهایت ناکام ماند. سجاد بهروزی یک بار دیگر برای مهار این وزنه به روی تخته آمد که باز هم با همان اشتباه بار دوم، حرکت سوم را هم از دست داد و به کار خود در با ۱۴۰ کیلوگرم پایان داد.

جابر بهروزی و با پایان کار سجاد برای حرکت دوم خود وزنه ۱۴۷ کیلویی را انتخاب کرد که او نیز به خاطر شل گرفتن وزنه و رها شدن وزنه از دست راستش، این حرکت را از دست داد. در ادامه جابر همین وزنه را مهار کرد و کار خود را در یکضرب با ۱۴۷ کیلوگرم پایان داد.
پایان کار بهروزی‌ها در دسته ۶۹ کیلوگرم

جابر و سجاد بهروزی در رقابت‌های دسته ۶۹ کیلوگرم وزنه‌برداری قهرمانی جهان به کار خود پایان دادند.

با برگزاری روز چهارم رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی ۲۰۱۳ جهان که به میزبانی وروسلاو لهستان در حال برگزاری است، دو وزنه‌بردار دیگر کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.

با آغاز رقابت‌های دسته ۶۹ کیلوگرم مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان از ساعت ۲۱:۳۰ امشب به وقت ایران سجاد بهروزی و جابر بهروزی، دو وزنه‌بردار کشورمان به مصاف ۱۰ وزنه‌بردار دیگر در این دسته رفتند.

به گزارش فارس، با آغاز حرکات یکضرب و در رقابت بین وزنه‌برداران ایرانی، ابتدا سجاد بهروزی، با تجربه‌ترین ملی‌پوش کشورمان در بین تیم اعزامی به لهستان به روی تخته رفت و با موفقیت وزنه ۱۴۰ کیلوگرمی را مهار کرد. در ادامه این جابر بهروزی بود که برای حرکت اول برای مهار وزنه ۱۴۴ کیلویی بر روی تخته رقابت‌ها رفت که او هم مانند سجاد، عملکرد موفقیت‌آمیزی داشت و وزنه را به خوبی بالای سر برد.

در ادامه کار و برای حرکت دوم یکضرب نیز باز هم سجاد زودتر از جابر به روی تخته رفت که این بار او در مهار وزنه‌ ۱۴۵ کیلویی در حالی که تا ثانیه‌های پایانی برای مهار آن صبر کرده بود، در نهایت ناکام ماند. سجاد بهروزی یک بار دیگر برای مهار این وزنه به روی تخته آمد که باز هم با همان اشتباه بار دوم، حرکت سوم را هم از دست داد و به کار خود در یکضرب با ۱۴۰ کیلوگرم پایان داد و نهم شد.

جابر بهروزی با پایان کار سجاد برای حرکت دوم خود وزنه ۱۴۷ کیلویی را انتخاب کرد که او نیز به خاطر شل گرفتن وزنه و رها شدن وزنه از دست راستش، این حرکت را از دست داد. در ادامه جابر همین وزنه را مهار کرد و کار خود را در یکضرب با ۱۴۷ کیلوگرم پایان داد و در رده پنجم ایستاد.

در پایان رقابت های یکضرب نماینده چین اول شد و وزنه برداران روس و کره شمالی دوم و سوم شدند.

با آغاز حرکات دوضرب سجاد بهروزی خیلی زود برای مهار وزنه ۱۶۸ کیلویی روی تخته آمد که این بار هم در حرکت اول موفق بود و این وزنه را بالای سر برد. سجاد در بار دوم در بالای سر بردن وزنه ۱۷۵ کیلویی ناموفق بود. وی در مرتبه سوم هم در مهار این وزنه ناکام بود و با مجموع ۳۰۸ کیلوگرم به کار خود در رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی جهان پایان داد و ضمن قرار گرفتن در رده دوازدهمی دوضرب در مجموع دهم شد.

همزمان با پایان کار سجاد، جابر بهروزی برای اولین حرکت برای مهار وزنه ۱۷۶ کیلویی روی تخته رفت و موفق شد از پس این وزنه بربیاید. جابر در ادامه وزنه ۱۸۳ کیلوگرمی را هم بالای سر برد تا رکورد ایران را پس از ده سال در این دسته ارتقا دهد اما در حرکت سوم از مهار وزنه ۱۸۶ کیلویی عاجز ماند و با مجموع ۳۳۰ کیلوگرم به کار خود پایان داد و در سه حرکت یکضرب، دو ضرب و مجموع پنجم شد.

———————————————————-

تقیان در دسته ۷۷ کیلوگرم چهارم شد

وزنه‌بردار دسته ۷۷ کیلوگرمی کشورمان در رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی جهان به کار خود در این رقابت‌ها پایان داد.

تقیان در اولین حرکت یکضرب خود در کمال تعجب در مهار وزنه ۱۵۸ کیلویی ناکام ماند. خود تقیان پس از دو دقیقه استراحت، دوباره برای مهار این وزنه به روی تخته آمد که این بار وزنه روی دستان وزنه‌بردار کشورمان به اهتزاز درآمد. ستاره رقابت‌های قهرمانی آسیا برای حرکت سوم وزنه ۱۶۲ کیلویی را انتخاب کرد که این بار هم در مهار آن ناموفق بود تا به این ترتیب با ۱۵۸ کیلو به کار خود در یکضرب خاتمه دهد.

تقیان پس از وزنه برداران چین، کره شمالی، لهستان و ازبکستان در جایگاه پنجم یک ضرب قرار گرفت.

وزنه بردار چینی ژیا جون لیو با مهار وزنه ۱۷۶ کیلوگرمی رکورد یک ضرب جهان که در اختیار خودش بود را ارتقا داد.

تقیان در اولین حرکت یکضرب خود در کمال تعجب در مهار وزنه ۱۵۸ کیلویی ناکام ماند. خود تقیان پس از دو دقیقه استراحت، دوباره برای مهار این وزنه به روی تخته آمد که این بار وزنه روی دستان وزنه‌بردار کشورمان به اهتزاز درآمد. ستاره رقابت‌های قهرمانی آسیا برای حرکت سوم وزنه ۱۶۲ کیلویی را انتخاب کرد که این بار هم در مهار آن ناموفق بود تا به این ترتیب با ۱۵۸ کیلو به کار خود در یکضرب خاتمه دهد.

تقیان پس از وزنه برداران چین، کره شمالی، لهستان و ازبکستان در جایگاه پنجم یک ضرب قرار گرفت.

وزنه بردار چینی ژیائو جون لیو با مهار وزنه ۱۷۶ کیلوگرمی رکورد یک ضرب جهان که در اختیار خودش بود را ارتقا داد.

به گزارش فارس و با شروع رقابت‌های دوضرب، تقیان این بار کار خود را با انتخاب وزنه ۱۹۶ آغاز کرد که با اینکه آن را مهار کرده بود اما به خاطر خم شدن دست راستش، نتوانست سه چراغ سفید را از داوران بگیرد تا در حرکت اول ناکام باشد. وی در بار دوم هم از بلند کردن این وزنه ناکام ماند تا حرکت سوم تقیان، سرنوشت او را در رقابت امشب مشخص کند.

وزنه‌بردار کشورمان در مرتبه سوم این وزنه را مهار کرد و به کار خود با مجموع ۳۵۴ کیلوگرم پایان داد تا در حرکات دو ضرب و مجموع عنوان چهارمی جهان را به خود اختصاص دهد.

در دوضرب وزنه برداران چین، ازبکستان و کره شمالی به ترتیب اول تا سوم شدند. نکته قابل توجه اینکه تقیان نماینده کشورمان به دلیل وزن بیشتر از کسب مدال برنز بازماند.

در حرکات مجموع نیز ژیائو جون لیو از چین با مجموع ۳۸۰ کیلوگرم قهرمان جهان شد و وزنه برداران کره شمالی و ازبکستان به ترتیب دوم و سوم شدند.

———————————————————-
براری مدال برنز گرفت

محمدرضا براری اولین مدال ایران را در مسابقات جهانی وزنه برداری جهان به دست آورد.

مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان امروز در دسته ۱۰۵ کیلوگرم، پیگیری شد. در این وزن کیا قدمی و محمدرضا براری به رقابت با حریفان خود پرداختند.

به گزارش تسنیم،براری ابتدا وزنه ۱۷۱ و سپس وزنه ۱۷۶ کیلوگرمی را بالای سر برد. او اما در مهار وزنه ۱۷۹ کیلوگرمی موفق عمل نکرد و در حرکت یکضرب در رتبه هشتم قرار گرفت.

کیا قدمی دیگر نماینده کشورمان در این وزن وزنه ۱۷۳ کیلوگرمی را بالای سر برد اما در مهار وزنه های ۱۷۸ و ۱۷۹ کیلوگرم موفق عمل نکرد. او بدین ترتیب در این وزن و در حرکت یکضرب نهم شد.

در حرکات دوضرب ‎قدمی در گام اول وزنه ۲۱۰ کیلوگرمی را مهار کرد. وی در ادامه از پس وزنه‌های ۲۱۶ کیلویی برنیامد.

براری هم در دوضرب با وزنه ۲۱۲ کیلوگرم استارت زد و موفق عمل کرد. او در حرکت دوم وزنه ۲۲۱ کیلویی را نتوانست بلند کند ولی در حرکت سوم همین وزنه را با موفقیت بلند کرد. این موضوع باعث شد براری با ۳۹۷ کیلوگرم در مجموع اولین مدال ایران که برنز بود را به دست آورد. کیا قدمی هم که در دوضرب دهم شد، در مجموع با ۳۸۳ کیلو به عنوان بهتر از هفتمی دست نیافت.

———————————————————-

مولایی در یک ضرب به مدال نقره دست یافت

وزنه بردار دسته فوق سنگین ایران در حرکات یک ضرب به عنوان دومی دست یافت.

بهادر مولایی وزنه بردار ایران در دسته فوق سنگین مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان که در لهستان پیگیری می‌شود، عصر امروز روی تخته مسابقات رفت.

به گزارش تسنیم،این نماینده کشورمان در نخستین حرکت یک ضرب خود وزنه ۱۹۵ کیلوگرمی را مهار کرد. وی در دومین حرکت خود درخواست وزنه ۲۰۰ کیلوگرمی را داد و با قدرت موفق به مهار آن شد.

بهادر مولایی در سومین حرکت خود درخواست وزنه ۲۰۳ کیلوگرمی را کرد و موفق به ثبت آن نیز شد.

در این دسته ورزشکاری از روسیه اول شد و مولایی به عنوان دومی دست یافت.

وزنه‌برداری قهرمانی جهان – لهستان
یک‌طلا و ۲نقره در دسته فوق‌سنگین به مولایی رسید

وزنه‌بردار فوق سنگین کشورمان در رقابت‌های قهرمانی جهان به مدال یک مدال طلا و دو نقره رسید.

روز پایانی رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمان ۲۰۱۳ جهان که به میزبانی لهستان در حال برگزاری است، با برگزاری آخرین دسته رقابت‌ها یعنی دسته فوق سنگین پیگیری شد.

در این دسته بهادر مولایی از ایران به رقابت ۱۰ وزنه‌بردار دیگر رفت تا با توجه به وضعیت رکوردی وی در جدول وزنه‌برداران فوق سنگین، امیدهای تیم اعزامی به این رقابت‌ها برای کسب مدال همچنان زنده باشد.

پرچم فوق سنگین در سال‌های اخیر همواره توسط حسین رضازاده و سپس بهداد سلیمی بالا بود و مولایی نیز برای تداوم اهتزاز پرچم کشورمان در این دسته و با تفکر قهرمانی و البته شکستن رکورد جهان البته در دوضرب و مجموع (پیش از این مولایی بارها به رکورد دوضرب جهان در تمرینات حمله کرده بود) به مصاف حریفانش رفت.

مولایی برای آغاز حرکات یکضرب در حالی به روی تخته رفت که کار ۶ نفر دیگر به پایان رسیده بود. مولایی برای حرکت اول خود وزنه ۱۹۵ کیلویی را انتخاب کرده بود که به راحتی در مهار آن موفق بود.

بهادر در حرکت دوم خود در مقابله با وزنه ۲۰۰ کیلویی باز هم عملکرد درخشانی داشت تا به این ترتیب با توجه به وضعیت جدول، مدال یکضرب خود را قطعی کند. بهادر در حرکت سوم خود و در مهار وزنه ۲۰۳ کیلویی نیز موفق بود تا مدال نقره‌اش را هم قطعی کند.

در این دسته روسلان آلبگوف، نفر سوم المپیک ۲۰۱۲ لندن در پایان رقابت‌های یکضرب با ثبت رکورد ۲۰۹ کیلوگرم به مدال طلا رسید، مولایی دوم شد و دیگر وزنه‌بردار روس به برنز رسید.

از نکات قابل توجه حرکات یکضرب اوت کردن آرتم اوداچین وزنه‌بردار مطرح اوکراینی بود و وی پس از ناکامی در وزنه ۱۹۵ کیلویی از دور رقابت‌های یکضرب کنار رفت.

به گزارش فارس، با آغاز رقابت‌های دوضرب که برای معرفی جدیدترین مرد قدرتمند جهان از حساسیت بالایی برخوردار بود باز هم بهادر مولایی، وزنه‌بردار شایسته کشورمان در حالی برای اولین‌بار روی تخته آمد که این بار ۸ نفر دیگر به کار خود پایان داده بودند.

بهادر حرکات دوضرب را با بالای سر بردن وزنه ۲۴۱ کیلویی آغاز کرد تا به این ترتیب مدال نقره دوضرب و مجموع مولایی در این رقابت‌ها قطعی شود. مولایی در مرتبه دوم وزنه بسیار سنگین ۲۵۵ را به اهتزاز درآورد. در مرتبه سوم هم مولایی وزنه ۲۶۱ کیلویی را بالای سر نبرد و با مجموع ۴۵۸ به کار خود پایان داد.

در حرکات دوضرب مولایی به خاطر وزن بدن کمتر نسبت به آلبگوف قهرمان جهان شد و وزنه‌برداران روس و اوکراین دوم و سوم شدند.

به این ترتیب در مجموع نیز آلبگوف قهرمان جهان شد و مولایی و لاوچف از روسیه دوم و سوم شدند.

———————————————————-
تیم ملی وزنه‌برداری روی سکوی سوم دنیا

تیم ملی وزنه برداری کشورمان که با ترکیبی جوان در رقابت‌های جهانی لهستان شرکت کرده بود، با ۴۴۲ امتیاز تیمی، بعد از تیم‌های روسیه و چین روی سکوی سوم رقابت‌های جهانی لهستان ایستاد.

به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، بهترین عنوان تیمی وزنه‌برداری ایران تا قبل از این، کسب عنوان سومی رقابت‌های جهانی ۲۰۱۱ بود اما پولادمردان جوان کشورمان، بار دیگر از این عنوان دفاع کردند تا ثابت کنند، وزنه برداری ایران در غیاب پنج ملی‌پوش المپیکی خود از چه پتانسیل بالایی برخوردار است.

در پایان رقابت‌های جهانی لهستان روسیه با ۵۸۰ امتیاز قهرمان جهان شد و چین با ۵۰۵ امتیاز روی سکوی نایب قهرمانی ایستاد. تیم ملی وزنه برداری ایران نیز با ۴۴۲ امتیاز عنوان سومی رقابت‌ها را از آن خود کرد.

برای تیم ملی کشورمان در لهستان مجید عسکری در دسته ۶۲ کیلوگرم ۵۳ امتیاز، جابر بهروزی و سجاد بهروزی در دسته ۶۹ کیلوگرم ۱۱۰ امتیاز، روسول تقیان در دسته ۷۷ کیلوگرم ۶۵ امتیاز، علیرضا دهقان در دسته ۹۴ کیلوگرم ۱۶ امتیاز، محمدرضا براری و کیا قدمی در دسته ۱۰۵ کیلوگرم ۱۱۶ امتیاز و بهادر مولایی در فوق سنگین ۷۸ امتیاز تیمی به دست آوردند.

رده بندی نهایی هشت تیم برتر  هشتادمین دوره رقابت‌های جهانی وزنه برداری در زیر آمده است:

۱- روسیه با ۵۸۰ امتیاز

۲- چین با ۵۰۵ امتیاز

۳- ایران با ۴۴۲ امتیاز

۴- لهستان با ۳۶۳ امتیاز

۵- قزاقستان با ۳۳۹ امتیاز

۶- کلمبیا با ۳۳۱ امتیاز

۷- اکوادور با ۳۳۱ امتیاز

۸- بلاروس با ۳۳۰ امتیاز

بهادر مولایی سومین وزنه بردار برتر جهان شد

نایب قهرمان ایرانی دسته فوق سنگین رقابت‌های جهانی لهستان که با مهار وزنه ۲۵۵ کیلویی سنگین‌ترین وزنه این رقابت‌ها را بالای سر برد، از سوی کمیته برگزاری فدراسیون جهانی به عنوان سومین وزنه‌بردار برتر رقابت‌های جهانی ۲۰۱۳ انتخاب شد.

بهادر مولایی هرچند در آخرین لحظه از رسیدن به مدال طلای مجموع دسته فوق سنگین بازماند، اما با ۴۶۶٫۷۶ امتیاز بالاتر روسلان آلبگوف روس در رده سوم برترین وزنه برداران رقابت‌های جهانی ۲۰۱۳ ایستاد و البگوف با ۴۶۶٫۵۵ امتیاز چهارم شد.

به گزارش فارس، در این رده بندی هوی لیائو از چین که رکورد جهانی دسته ۶۹ کیلوگرم را شکست با ۴۸۳٫۷۶ امتیاز لقب بهترین وزنه بردار جهان را از آن خود کرد و دیگر نماینده چینی ها ژیائوجون لیو که در دسته ۷۷ کیلوگرم رکوردشکنی کرده بود با ۴۸۰٫۶۶ امتیاز دوم شد.

در رده بندی بهترین وزنه برداران رقابت‌های جهانی لهستان علاوه بر بهادر مولایی که سوم شد، رسول تقیان در جایگاه بیست و پنجم قرار گرفت و جابر بهروزی بیست و هشتم شد تا ایران در میان ۴۰ وزنه بردار برتر رقابت‌ها سه نماینده داشته باشد.

جهانی وزنه برداری

مسابقات جهانی وزنه برداری

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید