مسابقات جهانی کاراته سان سیتی 1996

جهانی کاراته سان سیتی ۱۹۹۶

در رقابتهای قهرمانی جهان ۱۹۹۶ که به میزبانی سان سیتی افریقای جنوبی برگزار شد …

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png  مسابقات جهانی کاراته سان سیتی ۱۹۹۶

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png همراه با لحظات زیبا و جذاب اجرای فنون و تکنیک ها کاراته سان سیتی

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png این مجموعه شامل  ۲  حلقه فیلم است

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png تحویل دو روزه درب منزل                                                   http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.png لیست کامل فیلم های کاراته

————————————————————————————————–———————–———————–

جهانی کاراته سان سیتی

 

جهانی کاراته سان سیتی ۱۹۹۶

 سیزدهمین دوره ۱۹۹۶ / سان سیتی- آفریقای جنوبی: ۶۴۳ کاراته کا از ۵۷ کشور

سنگین وزنهای کاراته و طلایی که به نام ۸ قهرمان ضرب شد

در پنجمین بخش وزن به وزن با طلایی های کاراته جهان، به وزن به اضافه ۸۴ کیلوگرم می رسیم، وزنی که مدال طلای رقابتهای جهانی در ۱۶ سال گذشته هر بار به نام یک قهرمان ضرب شد و هیچ کاراته کایی نتوانست موفقیت دوره قبلی خود را تکرار کند.

در رقابتهای قهرمانی جهان ۱۹۹۶ که به میزبانی سان سیتی افریقای جنوبی برگزار شد، “یاسوماسا شیموزو” کاراته کای شهیر و صاحب نام ژاپنی با غلبه بر “اندرآنی کین” از روسیه طلای سنکین وزنهای کاراته جهان را به خود اختصاص داد.

دو سال بعد در ریودوژانیرو برزیل اگر چه “شیموزو” بار دیگر به فینال راه یافت اما این “مارک هاوبولد” آلمانی بود که با کسب مدال طلا خود را به عنوان قوی ترین کاراته کای جهان در سال ۱۹۹۸ معرفی کرد.

در مونیخ ۲۰۰۰ و در حالی که انتظار می رفت “هاوبولد” در کشور خود صاحب نشان طلا شود، اما یک کاراته کای سیه چهره تازه از راه رسیده به نام “ممد اندایه” از سنگال گوی سبقت را از همه ربود و بر بام کاراته جهان ایستاد. “اندایه” در مبارزه آخر “سیدنه بالده” از فرانسه را مقهور قدرت بدنی بالا و جسارت فوق العاده خود کرد.

در رقابتهای قهرمانی جهان در سال ۲۰۰۲ که به میزبانی مادرید اسپانیا برگزار شد، “لئون والتر” انگلیسی با شکست دادن غول روسها یعنی “الکساندر گوئرنوف” سنگین وزن طلایی نام گرفت.

در مکزیک ۲۰۰۴ اگر چه فینال دو سال قبل تکرار شد، اما این بار جای برنده و بازنده تغییر کرد و “گوئرنوف” روس قهرمان جهان شد.

در جهانی ۲۰۰۶ فنلاند نه خبری از “گوئرنوف” بود و نه “والتر” انگلیسی؛ در غیاب این دو چهره سرشناس، دو کاراته کای تازه وارد به نام “مارکولوهاما” از استونی و “محمد مهاناد” از مصر خود را به فینال رساندند که در نهایت کاراته کای اهل استونی موفق شد به نشان طلا برسد.

در توکیو ۲۰۰۸ “استفانو مانیسکالکو” ایتالیایی خود را به عنوان بهترین سنگین وزن کاراته جهان معرفی کرد. او در فینال “گری ابراهیم” فرانسوی را با شکست بدرقه کرد.

در آخرین دوره رقابتهای قهرمانی جهان که در بلگراد صربستان برگزار شد، “دزان اومسیوویچ” کاراته کای کشورمیزبان موفق شد “مهاناد” مصری را شکست دهد، حریفی که چهار سال پیش هم فینالیست شکست خورده نام گرفته بود.

حال باید دید در جام بیست ویکم جهان طلای وزن به اضافه ۸۴ کیلوگرم به نام کدام قهرمان جدید ضرب خواهد شد

سیزدهمین دوره ۱۹۹۶ میزبان سان سیتی- آفریقای جنوبی

تعداد شرکت کننده: ۶۴۵ کاراته کار از ۶۱ کشور

بعد از ۱۲ سال این انگلیسی ها بودند که طعم قهرمانی را چشیدند. آنها برای اینکه خود را به قله رفیع جهانی برسانند و با ۵ طلا، ۲ نقره و ۲ برنز اول شد.

ژاپنی ها با ۴طلا، ۴ نقره و ۳ برنز به عنوان نایب قهرمانی بسنده کردند و فرانسه با ۳ طلا، ۲ نقره و ۴ برنز سوم شد.

در آفریقای جنوبی کاراته ایران با مهدی عمو زاده سرانجام طلایی شد. تیم کشورمان با این تک نشان زرین در رده ششم قرار گرفت.

کاراته سان سیتی

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید