مسابقات جهانی کاراته پاریس 2012

مسابقات جهانی کاراته پاریس ۲۰۱۲

در دومین روز از بیست و یکمین دوره مسابقات قهرمانی جهان که با حضور ورزشکاران ۱۱۳ در پاریس …

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png  مسابقات جهانی کاراته پاریس ۲۰۱۲

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png همراه با لحظات زیبا و جذاب اجرای فنون و تکنیک ها کاراته پاریس ۲۰۱۲

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png این مجموعه شامل  ۶  حلقه فیلم است

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png تحویل دو روزه درب منزل                                                    http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.png لیست کامل فیلم های کاراته

————————————————————————————————–———————–———————–

کاراته پاریس ۲۰۱۲

 

 

مسابقات کاراته قهرمانی ۲۰۱۲ جهان -پاریس

حقیقی مقابل کاراته‌کای ونزوئلایی شکست خورد

کاراته پاریس ۲۰۱۲

خبرگزاری فارس: عضو تیم ملی کاراته ایران در بخش کاتای انفرادی پس از کسب نخستین پیروزی خود مقابل نماینده کانادا، در دومین دیدار مغلوب کاراته‌کای ونزوئلایی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، بیست و یکمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی بزرگسالان جهان از صبح امروز (چهارشنبه) با حضور ۱۴۳۵ کاراته کا از ۱۱۳ کشور در سالن برسی پاریس آغاز شد.

فرید حقیقی در بخش کاتای انفرادی نخستین نماینده تیم ملی کاراته ایران در این پیکارها است که برای رقابت با حریفان روی تاتامی رفت و در نخستین گام به مصاف اوچیاگه کاتاروی ژاپنی تبار تیم ملی کانادا رفت و در پایان به برتری ۴ بر یک دست یافت تا راهی مرحله دوم شود.

در مرحله دوم حقیقی به مصاف آنتونیو دیاز قهرمان ۳۲ ساله جهان از ونزوئلا رفت که با نتیجه ۵ بر صفر مغلوب شد. دیاز قهرمان سال ۲۰۱۰ جهان است که علاوه بر مدال طلا، یک نشان نقره و ۳ برنز جهان را هم در کارنامه خود دارد.

حقیقی در صورتی که دیاز بتواند به پیکار نهایی کاتای انفرادی راه یابد می تواند در گروه بازنده‌ها برای کسب مدال برنز به مبارزات خود ادامه دهد.

حقیقی تیرماه امسال و در لیگ جهانی اندونزی در مرحله یک چهارم به مصاف دیاز رفت و با نتیجه ۵ بر صفر شکست خورد و ۳ ماه بعد در لیگ جهانی ترکیه به همراه این ونزوئلایی به طور مشترک بر سکوی سوم ایستاد.

در دومین روز از بیست و یکمین دوره مسابقات قهرمانی جهان که با حضور ورزشکاران ۱۱۳ در پاریس فرانسه امیر مهدی زاده، کاراته کای شایسته کشورمان پس از پیروزی بر مخسیوف ازبکستانی با نتیجه ۳ بر یک در گام دوم نماینده مالزی را ۳ بر صفر برد تا مقابل رندون قهرمان پان امریکن از کلمبیا قرار بگیرد. در این مبارزه مهدی زاده موفق شد ۲ بر صفر به برتری دست یابد.
مهدی زاده در مبارزه چهارم مقابل کایا از ترکیه قرار گرفت و ۷ بر ۳ پیروز شد. کایا پیش از مبارزه با مهدی زاده، میشل جولیانی ایتالیایی نایب قهرمان جهان و دارنده طلای اروپا را شکست داده بود.
این کاراته کای ۲۳ ساله قمی در آخرین مبارزه برای رسیدن به فینال موفق شد آنتیک از صربستان را شکست دهد و به راهی پیکار نهایی شود.
تمامی مسابقات رده بندی و فینال کاتا و کومیته انفرادی روز شنبه ۴ آذر برگزار می‌شود.

مسابقات کاراته قهرمانی ۲۰۱۲ جهان – پاریس
کاراته‌کاهای ایران امروز روی تاتامی می‌روند

خبرگزاری فارس: با قرعه کشی بیست و یکمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی جهان در پاریس فرانسه، نمایندگان کاراته کشورمان حریفان خود را شناختند.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، بر اساس قرعه کشی انجام شده در مسابقات قهرمانی ۲۰۱۲ جهان که با حضور ۱۴۳۵ کاراته کا از ۱۱۳ کشور از امروز (چهارشنبه) در سالن برسی پاریس آغاز می‌شود، تا ساعاتی دیگر فرید حقیقی نماینده کاراته ایران در بخش کاتای انفرادی روی تاتامی می رود که در اولین گام با اوچیاگه از کانادا دیدار می کند. حقیقی در صورت پیروزی، در مسابقه دوم باید با آنتونیو دیاز، مدافع عنوان قهرمانی جهان از ونزوئلا مبارزه کند. دیاز که علاوه بر طلای جهان در سال ۲۰۱۰، نقره ۲۰۰۸ و برنز رقابت‌های جهانی در سال‌های ۲۰۰۲، ۲۰۰۴ و ۲۰۰۶ را در ویترین افتخاراتش دارد، تیرماه امسال در کاراته وان اندونزی موفق شد در یک چهارم نهایی این مسابقات با نتیجه ۵ بر صفر حقیقی را شکست دهد و عنوان نخست را به خود اختصاص دهد. برای مبارزات کاتای انفرادی نمایندگان ۶۵ کشور خود را به پاریس رسانده‌اند.

در اولین روز این رقابت‌ها و در مبارزات انفرادی نیز کاراته کشورمان سه نماینده خود را روی تاتامی می فرستد.

بعداز ظهر امروز، ذبیح الله پورشیب در وزن ۸۴+ کیلو‌گرم به عنوان اولین کومیته کا در نخستین پیکار به مصاف زوجانکوف از بلغارستان می‌رود. او در صورت پیروزی، در گام بعدی باید با برنده مسابقه مونته نگرو و هند دیدار کند. در این وزن ۶۳ کاراته‌کا ثبت نام کرده‌اند که پورشیب در گروه دوم این وزن قرار داد و در گام سوم احتمالا دژان اومیسویچ از صربستان که طلای ۲۰۱۰ و نقره ۲۰۰۸ رقابت‌های جهانی به نام او ثبت شده است، مبارزه خواهد کرد. در این گروه جاناتان هورنه دارنده چهار طلای اروپا در سال‌های اخیر از آلمان و استفانو مانیسکالکو دارنده چهار مدال جهان از ایتالیا نیز حضور دارند، اما قرعه سخت و دشوار در جام بیست و یکم جهان فقط نصیب فرید حقیقی و ذبیح الله پورشیب نشده است، چرا که علی فداکار در وزن ۸۴- کیلو گرم دیگر نماینده کاراته کشورمان نیز پس از اینکه در دور اول از سد زانو از کشور کوچک بنین عبور کرد، باید به مصاف اسلوبودان بتیویچ، قهرمان سال ۲۰۱۰ جهان از صربستان برود، کاراته کایی که خود در اولین مبارزه باید با حریف انگلیسی اش ملاقات کند. تیموتی پترسون، دارنده سه طلای اروپا از هلند نیز با فداکار هم‌گروه است.

 

در وزن ۸۴- کیلوگرم ۷۳ کاراته کا حضور دارند که در چهار گروه مبارزات خود را در تاتامی پاریس پی‌گیری می‌کنند، اما آخرین کاراته‌کای ایران که عصر امروز به روی تاتامی می‌رود و با حریفان جهانی‌اش مبارزه خواهد کرد، بهمن عسگری است که در گام نخست به مصاف براناساک از مونته نگرو می رود. عسگری در صورت پیروزی باید به دیدار مخیالنکو از استرلیا برود. در گروه چهار که عسگری در آن مبارزه می کند، لوئیجی بوسای ایتالیایی دارنده مدال طلای ۲۰۰۰۶ و نقره ۲۰۱۰ جهان، صاحب‌نام ترین حریفی است که در گروه عسگری قرار دارد. در وزن ۷۵- کیلو گرم ۸۳ کاراته کا حضور دارند.

بیست و یکمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی جهان از امروز (اول آذر) به مدت پنج روز در سالن برسی پاریس فرانسه برگزار می‌شود و تیم ملی کاراته با ترکیب کامل در بخش مردان در این رقابت‌ها حضور دارد.

در دوره قبلی این مسابقات که در سال ۲۰۱۰ در بلگراد صربستان برگزار شد، تیم ملی کاراته کشورمان با مدال نقره حامد زیکساری در جایگاه شانزدهم جهان قرار گرفت.

کاراته پاریس ۲۰۱۲

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید