مسابقات جودو المپیک لندن 2012

مسابقات جودو المپیک لندن ۲۰۱۲

نها نماینده جودوی کشورمان هم به‌دلیل بیماری میدان المپیک را از دست داد تا کاروان ورزشی کشورمان بدون…

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png گلچینی از زیباترین مسابقات جودو المپیک لندن ۲۰۱۲

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png مجموعه استثنایی مسابقات همراه با  فینال ها و حاشیه  مسابقات جودو المپیک لندن

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png این مجموعه شامل  ۱۵  حلقه فیلم است

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ – ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png تحویل دو روزه درب منزل                                                   http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.pngلیست کامل فیلم های جودو

————————————————————————————————–———————–———————–

جودو المپیک لندن

 

مسابقات جودو المپیک لندن ۲۰۱۲

نها نماینده جودوی کشورمان هم به‌دلیل بیماری میدان المپیک را از دست داد تا کاروان ورزشی کشورمان بدون حضور جودویی‌ها عازم بازی‌های ۲۰۱۲ لندن بشود.

به گزارش رجانیوز، در حالی که جواد محجوب، جودوکای ۱۰۰- کیلوگرم تیم ملی جودوی کشورمان تمرین‌های فشرده‌ای را پشت سر گذاشته و خود را آماده حضور در تاتامی‌های لندن کرده بود، در آستانه آغاز بازی‌های المپیک و در فاصله کمتر از ۷ روز تا شروع بازی‌های تابستانی ۲۰۱۲ لندن به‌دلیل بیماری این رقابت‌ها را از دست داد و به این ترتیب آخرین شانس جودو برای حضور در سی‌امین دوره بازی‌های المپیک هم اینچنین از دست برود.
بنا به تشخیص پزشکان، جواد محجوب دچار عفونت حاد گوارشی شده است که برای رفع این بیماری، محجوب باید به مدت ۱۰ روز آینده آنتی‌بیوتیک استفاده کند که با توجه به این شرایط او نمی‌تواند در بازی‌های المپیک حضور پیدا کند.
و به این ترتیب محجوب کاروان ورزشی کشورمان را در لندن همراهی نمی‌کند. محجوب در حالی در فهرست المپیکی‌ها قرار گرفته بود که توانست در آخرین مسابقه توزیع امتیازات سهمیه المپیک مدال نقره رقابت‌های قهرمانی آسیا را به‌دست بیاورد و با توجه به توزیع سهمیه‌های قاره‌ای در لیست جودوکاهای المپیکی قرار بگیرد.
او پس از کسب سهمیه المپیک تمرین‌های فشرده‌ای را آغاز کرد اما تمرین‌ها و تلاش‌های این جودوکای جوان کشورمان متاسفانه بی‌نتیجه ماند و پای محجوب به تاتامی لندن نرسید.
جودوی کشورمان پیش از این هم با بدشانسی دیگری روبرو شده بود و آن مصدومیت محمدرضا رودکی کاپیتان تیم ملی جودوی کشورمان در ۵۰ روز مانده به بازی‌های المپیک است که پس از این اتفاق، مسوولان جودو به حضور محجوب دلخوش کرده بودند، اگر چه محجوب برای موفقیت در لندن و مبارزه با حریفان سرشناس خود از کمترین شانس برخوردار بود اما حضور جودو در فهرست رشته‌های اعزامی به المپیک خود غنیمت به شمار می‌رفت که با توجه به مصدومیت و بیماری هر دو نماینده المپیکی جودو این دلخوشی‌ها به یأس تبدیل شد.
جودو المپیک لندن
0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید