مسابقات شنا المپیک لندن 2012

مسابقات شنا المپیک لندن ۲۰۱۲

مسابقات شنا المپیک لندن ۲۰۱۲ آخرین المپیکی بود که اسطوره تاریخ شنا مایکل فلپس در آن شرکت …

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png گلچینی از زیباترین مسابقات شنا المپیک لندن ۲۰۱۲

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png مجموعه استثنایی مسابقات همراه با مسابقات کامل شنا المپیک لندن ۲۰۱۲

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png این مجموعه شامل  ۱۵  حلقه فیلم است

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png تحویل دو روزه درب منزل                                                   http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.png لیست کامل فیلم های شنا

————————————————————————————————–———————–———————–

شنا المپیک لندن

 

مسابقات شنا المپیک لندن ۲۰۱۲

بیداریان با عنوان چهل و دومی المپیک به کار خود پایان داد

محمد بیداریان تنها نماینده شنای کشورمان در المپیک ۲۰۱۲ لندن با قرار گرفتن در جایگاه چهل و دوم ماده ۱۰۰ متر آزاد به کار خود در رقابتهای شنای المپیک لندن پایان داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا ، رقابتهای شنای ۱۰۰ متر آزاد ظهر امروز سه شنبه به وقت تهران با رقابت ۶۰ شناگر در ۸ دسته برگزار شد و طی آن محمد بیداریان در خط ششم دسته سوم با حریفانی از آلبانی ، گوتمالا، مالت ، آروبا ، بولیوی ، گوام و ارمنستان به رقابت پرداخت.
در این مسابقه که در استخر مرکزی ” آکواتیس” شهر لندن برگزار شد، محمد بیداریان در حالی که ۵۰ متر نخست را با زمان ۲۴ ثانیه و ۷۶ صدم ثانیه در رده سوم قرار داشت در پایان با کسب زمان ۵۲ ثانیه و ۹۳ صدم ثانیه در جایگاه ششم قرار گرفت و از صعود به مرحله نهایی بازماند.
در این دسته شناگران آلبانی ( با زمان ۵۱ ثانیه و ۱۱ صدم ثانیه) ، گواتمالا ( با زمان ۵۱ ثانیه و ۴۴ صدم ثانیه و مالت (با زمان ۵۱ ثانیه و ۶۷ صدم ثانیه ) به ترتیب با اول تا سوم شدند.
در ماده ۱۰۰ متر آزاد شناگران کشورهای آمریکا ، آفریقای جنوبی و بلژیک استرالیا ، روسیه ، برزیل ، فرانسه و هلند به ترتیب با کسب بهترین رکوردها به فینال این ماده راه یافتند.

مسابقات شنا المپیک لندن ۲۰۱۲

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید