شنا ایان تورپ

مسابقات شنا ایان تورپ

ایان تورپ  از پر افتخارترین شناگران جهان است. وی با داشتن پنج مدال طلا در مسابقات شنا در بازیهای المپیک

 

گلچینی از زیباترین مسابقات شنا ایان تورپ

 

مجموعه استثنایی مسابقات شنا ایان تورپ در المپیک ها

 

این مجموعه شامل بیش از  ۷  حلقه فیلم است

 

برای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها  تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

 تحویل دو روزه درب منزل                                             لیست کامل فیلم های شنا

————————————————————————————————–———————–———————–

ایان تورپ

ایان تورپ با داشتن پنج مدال طلا در مسابقات شنا در بازیهای المپیک تنها ورزشکار استرالیایی است که توانسته این تعداد مدال طلای المپیک را نصیب خود کند.ایان تورپ در شنای ۲۰۰ متر و ۴۰۰ متر آزاد بیشترین افتخارات را کسب کرده‌است. این شناگر پرآوازه، توانسته ۲۲ بار رکوردهای رشته شنا را بشکند.

 

 

 

فیلم شنا ایان تورپ

ایان تورپ تاکنون ۱۱ مدل طلا را در مسابقات قهرمانی جهان و المپیک به دست آورده‌است. وی توانست تنها در سال ۲۰۰۱ شش قهرمانی جهان را از آن خود کند.اوج موفقیت ایان تورپ در بازیهای المپیک ۲۰۰۰ سیدنی بود. وی در این مسابقات سه مدال طلا و دو نقره را کسب کرد

 

 

زندگی نامه ایان تورپ

ایان تورپ در ۱۳ اکتبر ۱۹۸۲ در سیدنی استرالیا به دنیا آمد. محبوبیت وی به شنا ختم نمی‌شود و وی یکی از چهره‌های محبوب برای تبلیغات تلویزیونی است. به دلیل نشان دادن عکس‌های وی در مجلات همجنسگرایان، این شایعه همواره وجود داشت که وی همجنسگرا است اما او مدام این ادعا را تکذیب می‌کرد.تا اینکه در سال ۲۰۱۴ و در مصاحبه‌ای با مایکل پارکینسون اعلام کرد که همجنس‌گراست. آسیب دیدگی‌های پیاپی باعث شد تا بعد از المپیک آتن حضور کمرنگ تری در مسابقات جهانی داشته باشد. وی در سال ۲۰۰۶ اعلام بازنشستگی کرد. با این حال تلاش‌های ناموفقی برای آماده‌سازی خود برای شرکت درالمپیک ۲۰۰۸ پکن و المپیک ۲۰۱۲ لندن انجام داد. تورپ مدتی درگیر مشکلاتی مانند افسردگی و اعتیاد به الکل بود. ایان تورپ با نام تورپی و تورپیدو (به معنای اژدر)نیز شناخته می‌شود.

 

 

 

خرید پستی مسابقات شنا ایان تورپ

در خرید پستی این محصول شما خواهید توانست از بهترین و سریع ترین سرویس پستی کشور در هر کجای ایران که باشید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

 

خرید اینترنتی مسابقات شنا ایان تورپ

برای خرید اینترنتی این محصول میتوانید با شماره تلفن های بالا تماس بگیرید.شما با خرید اینترنتی در سریعترین زمان فیلم ها را درب منزل تحویل میگیرید.

 

مسابقات شنا ایان تورپ

ایان تورپ

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید