هندبال المپیک لندن 2012

مسابقات هندبال المپیک لندن ۲۰۱۲

تیم ملی هندبال مردان فرانسه با برتری مقابل تیم سوئد در دیدار نهایی سی‌امین دوره بازی‌‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png زیباترین گل ها و زیباترین تکنیک های نمایشی مسابقات هندبال المپیک لندن ۲۰۱۲

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png مجموعه کامل مسابقات هندبال المپیک لندن ۲۰۱۲

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png این مجموعه شامل بیش از ۱۵  حلقه فیلم است

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png تحویل دو روزه درب منزل                                                   http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.png لیست کامل فیلم های هندبال

————————————————————————————————–———————–———————–

هندبال المپیک لندن ۲۰۱۲

تیم ملی هندبال مردان فرانسه با برتری مقابل تیم سوئد در دیدار نهایی سی‌امین دوره بازی‌‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن، به مقام قهرمانی و مدال طلای این بازی‌ها دست یافت.

 

نتایج هندبال المپیک لندن ۲۰۱۲

دیدار نهایی مسابقه‌های هندبال مردان  در شهر لندن برگزار شد و تیم فرانسه با نتیجه ۲۲ بر ۲۱ از سد تیم سوئد گذشت و به مقام قهرمانی رسید.

نیمه نخست این بازی با حساب ۱۰ بر ۸ به سود تیم فرانسه رقم خورد و در نیمه دوم نیز بازیکنان دو تیم، بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند.

هر چند بازیکنان تیم سوئد در نیمه دوم نسبت به نیمه نخست نمایش مطلوب‌تری داشتند و موفق شدند این نیمه را با اختلاف یک گل به سود خود به پایان برسانند اما در مجموع با حساب ۲۲ بر ۲۱ از تیم فرانسه شکست خورده و به مدال نقره قناعت کردند.

پیش از این مسابقه و در دیدار رده‌بندی، تیم هندبال کرواسی با برتری ۳۳ بر ۲۶ مقابل تیم مجارستان به مقام سوم و مدال برنز بازی‌‌های المپیک لندن رسید.

 

خرید پستی هندبال المپیک لندن ۲۰۱۲

در خرید پستی مسابقات هندبال المپیک لندن ۲۰۱۲  شما خواهید توانست از بهترین و سریع ترین سرویس پستی کشور در هر کجای ایران که باشید محصولات را درب منزل خود تحویل بگیرید.

 

خرید اینترنتی هندبال المپیک لندن ۲۰۱۲

برای خرید اینترنتی مسابقات هندبال المپیک لندن ۲۰۱۲ میتوانید با شماره تلفن های بالا تماس بگیرید.شما با خرید اینترنتی مسابقات هندبال المپیک لندن ۲۰۱۲ در سریعترین زمان فیلم ها را درب منزل تحویل میگیرید.

 

دانلود هندبال المپیک لندن ۲۰۱۲

هندبال المپیک لندن ۲۰۱۲

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید