ووشو قهرمانی جهان مالزی

ووشو قهرمانی جهان مالزی ۲۰۱۳

ووشو قهرمانی جهان مالزی ۲۰۱۳ با درخشش ساندا کاران و تالو کاران تیم ملی ایران همراه بود.سطح بالای …

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png گلچین بهترین مسابقات ووشو قهرمانی جهان مالزی ۲۰۱۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png همراه با مسابقات زیبای ساندا و تالو بهترین قهرمانان ووشو جهان

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png این مجموعه شامل  ۴  حلقه فیلم است

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png تحویل دو روزه درب منزل                                                   http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.png لیست کامل فیلم های ووشو

————————————————————————————————–———————–———————–

ووشو قهرمانی جهان مالزی ۲۰۱۳

دوازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جهان در کوالالامپور مالزی در حالی امروز(سه‌شنبه) به پایان رسید که تیم ملی ایران با کسب هفت مدال طلا و سه برنز برای سومین دوره عنوان نایب قهرمانی جهان را کسب کرد.

 

 

فیلم ووشو قهرمانی جهان مالزی ۲۰۱۳

در پایان مسابقات چینی‌ها با ۱۷ طلا و یک نقره عنوان قهرمان، تیم مالزی هم با چهار طلا، شش نقره و سه برنز در جایگاه سوم ایستاد.

امروز(سه‌شنبه) در بخش ساندای مردان در وزن ۶۵ کیلوگرم محسن محمد سیفی در دیدار فینال در دو راند پیاپی نماینده ویتنام را شکست داد و اولین طلای ایران را در رقابت‌ها کسب کرد.

در وزن ۸۰ کیلوگرم امیر فضلی نیز با شکست دو بر صفر نماینده روسیه دومین طلای ایران در رقابت‌های امروز بود.

در وزن ۸۵ کیلوگرم حمیدرضا قلی پور نیز با شکست دادن ووشوکار روسی طلا گرفت. قلی پور برای کسب این طلا به ترتیب ووشوکاران مالزی، استرالیا و اوکراین را شکست داده بود.

در بخش تالو و در فرم دوئیلین تیم ایران با ۹٫۶۸ امتیاز مدال طلا را کسب کرد. در این فرم فیلیپین با ۹٫۶۲ امتیاز دوم شد، تیم‌های کره جنوبی و هنگ کنگ با ۹٫۶۱ به صورت مشترک در جای سوم ایستادند. در دوئیلین دختران هم تیم ایران با ۹٫۵۷ امتیاز چهارم شد.

در این بخش اوکراین با ۹٫۶۱ امتیاز قهرمان شد و ماکائو و هنگ کنگ به صورت مشترک با ۹٫۶۰ امتیاز در جای دوم قرار گرفتند.

 

خرید پستی ووشو قهرمانی جهان مالزی ۲۰۱۳

در خرید پستی ووشو قهرمانی جهان مالزی شما خواهید توانست از بهترین و سریع ترین سرویس پستی کشور در هر کجای ایران که باشید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

 

خرید اینترنتی ووشو قهرمانی جهان مالزی ۲۰۱۳

برای خرید اینترنتی ووشو قهرمانی جهان مالزی میتوانید با شماره تلفن های بالا تماس بگیرید.شما با خرید اینترنتی در سریعترین زمان فیلم ها را درب منزل تحویل میگیرید.

 

دانلود فیلم مسابقات ووشو قهرمانی جهان مالزی ۲۰۱۳

ووشو قهرمانی جهان مالزی

ووشو قهرمانی جهان مالزی ۲۰۱۳   ساندا قهرمانی جهان مالزی ۲۰۱۳   سانشو قهرمانی جهان مالزی ۲۰۱۳    تالو قهرمانی جهان مالزی ۲۰۱۳

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید