پرورش اندام آماتور منامه 2008

پرورش اندام آماتور منامه ۲۰۰۸

پرورش اندام آماتور منامه ۲۰۰۸ با قهرمانی اسطوره پرورش اندام ایران علی تبریزی همراه بود.درخشش خاص

 

گلچین بهترین فیگور ها و مسابقات پرورش اندام آماتور منامه ۲۰۰۸

 

همراه با قهرمانی علی تبریزی در مسابقات پرورش اندام آماتور منامه ۲۰۰۸

 

این مجموعه شامل  ۱  حلقه فیلم است

 

برای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها  تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

 تحویل دو روزه درب منزل                                           لیست کامل فیلم های بدنسازی

————————————————————————————————–———————–———————–

پرورش اندام آماتور منامه ۲۰۰۸

به میزبانی منامه پایتخت بحرین انجام شد، تیم ملی ایران با ۲ طلا، یک برنز، دو عنوان پنجمی، یک ششمی و یک مقام سیزدهمی، پس از مصر و بالاتر از بحرین میزبان، بر سکوی دوم جهان ایستاد

 

فیلم پرورش اندام آماتور منامه ۲۰۰۸

بیت‌الله عباسپور و علی تبریزی در اوزان ۸۰ و ۹۰ کیلو دو مرد طلایی ایران بودند، مهدی عیاری در وزن ۸۵ کیلو مدال برنز بر گردن آویخت. یوسف کریمی و مجتبی نوترکی در اوزان ۶۵ و ۱۰۰ کیلو در رده پنجم ایستادند و دیگر فینالیست ایرانی، عباس عاقلی در وزن ۸۵ کیلو در مکان ششم قرار گرفت.مرتضی روشن‌ضمیر دومین نماینده تیم ملی در وزن ۹۰ کیلو در پایان رقابت‌ها سیزدهم شد و فریدون حقی نماینده کشورمان در دسته سنگین‌وزن نتوانست به جمع ۱۵ نفر برتر راه یابد.

کامیابی کاروان اعزامی پرورش‌اندام ایران با قهرمانی علی تبریزی در رقابت‌های «قهرمان قهرمانان» (over all) تکمیل شد و بدنساز شایسته کشورمان توانست برای دومین بار بر بام پرورش‌اندام آماتوری جهان بایستد.در ضمن اقایان سهراب سرابی و امیر بیات دو داور ایرانی بودند که هرکدام در دو وزن داوری کردند.

 

زندگی نامه و بیوگرافی علی تبریزی

علی تبریزی متولد ۲۴ تیر ۱۳۵۱ می‌باشد در شهر مشهد می‌باشد. وی دارای چهار برادر و سه خواهر بوده و هم‌اکنون متاهل می‌باشد. او ورزش را در شانزده سالگی با کشتی شروع کرد و در هجده سالگی بوکس را انتخاب کرد اما پس از آن تنها به بدن‌سازی پرداخت. وی در مسابقات آماتوری بدن‌سازی عناوین بسیاری دارد و رکورددار بیشترین کسب عنوان قهرمان قهرمانان جهان را داراست. همچنین وی کارت حرفه‌ای و جواز حضور در مسابقه مستر المپیا را نیز داشته اما در مسابقات حرفه‌ای شرکت نکرده است.

 

 

خرید پستی پرورش اندام آماتور منامه ۲۰۰۸

در خرید پستی این محصول شما خواهید توانست از بهترین و سریع ترین سرویس پستی کشور در هر کجای ایران که باشید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

 

خرید اینترنتی پرورش اندام آماتور منامه ۲۰۰۸

برای خرید اینترنتی این محصول میتوانید با شماره تلفن های بالا تماس بگیرید.شما با خرید اینترنتی در سریعترین زمان فیلم ها را درب منزل تحویل میگیرید.

 

دانلود پرورش اندام آماتور منامه ۲۰۰۸

پرورش اندام آماتور منامه ۲۰۰۸

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید