دانلود حثیم رحمان

بهترین مسابقات بوکس حثیم رحمان

رحمان ۳۹ ساله در سال ۲۰۰۱ در مسابقه ای جنجالی لنوکس لوئیس از انگلیس را شکست داده و قهرمان …

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png مجموعه استثنایی بهترین مسابقات بوکس حثیم رحمان

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png همراه با حاشیه کامل   پشت صحنه ها و مصاحبه های پیش و بعد از مسابقه حثیم رحمان

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngاین مجموعه شامل بیش از ۱۵  حلقه فیلم است

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngتحویل دو روزه درب منزل                                                   http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.pngلیست کامل فیلم های بوکس

————————————————————————————————–———————–———————–

حثیم رحمان

 

بهترین مسابقات بوکس حثیم رحمان

مبارزه هالیفیلد ـ حثیم رحمان

بوکس سنگین وزن اتحادیه جهانی / پوفتکین روس رحمان را ناک اوت کرد

بوکسور روس با شکست قهرمان اسبق جهان عنوان قهرمانی سنگین وزن اتحادیه جهانی — WBA را حفظ کرد.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از هامبورگ ، در این مسابقه که دیشب در آلمان برگزار شد ، آلکساندر پوفتکین بوکسور ۳۳ ساله در راند دوم حریف کهنه کار و آمریکایی خود حسیم رحمان را با ضربه فنی شکست داد و بار دیگر کمربند قهرمانی را به دست آورد.
رحمان ۳۹ ساله در سال ۲۰۰۱ در مسابقه ای جنجالی لنوکس لوئیس از انگلیس را شکست داده و قهرمان جهان شده بود.
پوفتکین نیز در سال ۲۰۰۸ با غلبه بر روسلان چاگایفای ازبکستانی برای اولین بار قهرمان جهان شد.

 

یک خبر جالب برای بوکس سنگین وزن: «ویتالی سیاستمدار» بازمی گردد

اگر اخبار منتشره دو هفته اخیر صحت داشته باشد، ویتالی کلیچکو، بوکسور مشهور و معتبر اوکراینی اول اردیبهشت ۸۶ با پایان دادن به بازنشستگی ۱‎/۵ ساله اش به رینگ باز خواهد گشت و در این تاریخ بر سر عنوان قهرمانی سنگین وزن جهان از دیدگاه سازمان بزرگ W.B.C با اولگ ماسکایف ازبکستانی مسابقه خواهد داد.
ویتالی ۳۶ ساله و ماسکایف ۳۸ ساله اند و این دیدار در شهر مسکو برگزار می شود که به عنوان پایتخت روسیه به گونه ای خانه دوم هر دو به شمار می آید. ویتالی کلیچکو قبل از این که در پائیز ۲۰۰۵ اعلام بازنشستگی کند، صاحب عنوان قهرمانی همین سازمان بود، اما پس از کنار رفتن او حسیم رحمان آمریکایی کمربند قهرمانی را به دست آورد و رحمان بعداً به ماسکایف باخت و این بوکسور ازبکستانی در راه حفظ عنوانش چندی پیش در دیدار دیگر در مسکو حریف خود پیتر اوکلو را با آرای هر سه داور مسابقه شکست داد.
< از بوکس به سیاست
یکی از تماشاگران ویژه آن دیدار ویتالی بود و از همان زمان ها شایعاتی سر گرفت که از بازگشت بوکسور قد بلند و خوش استیل اوکراینی به میدان سخن می گفت. کلیچکو آخرین بار در ۱۱ دسامبر ۲۰۰۴ یعنی ۲۲ آذر ۱۳۸۳ پای در رینگ نهاد و در آن تاریخ دنی ویلیامز بریتانیایی را در راند هشتم از پای درآورد، ولی پس از آن سری مصدومیت های پایان ناپذیر او شروع شد که بیشتر کمر و زانوی وی را رنجور می ساخت و موجب چند بار وقفه افتادن دیدار او با حسیم رحمان شد. وقتی ویتالی هیچ طرفی از معالجات طولانی مدتش نبست و زانویش خوب نشد، سرانجام کار را رها و اعلام بازنشستگی کرد. او آلمان و آمریکا را که محل زندگی اش در سال های ۱۹۹۵ تا ۲۰۰۵ بود، رها کرد و به اوکراین بازگشت و وارد کارهای سیاسی شد، اما تلاشش برای کسب عنوان شهردار کی یف با شکست او در انتخابات مربوطه بی حاصل ماند و گفته می شود او با وجود باقی ماندن در صحنه فعالیت های سیاسی و تجاری از اوج نگرفتن اش در عرصه سیاست به قدری سرخورده شده که می خواهد به مشتزنی بازگردد. مسئله دیگری که این گمانه زنی را تقویت و محتمل تر می کند، این است که درد مزمن زانوی او در ایامی که مسابقات بوکس نمی داد، به کلی خوب شده و دیگر مشکلی در این زمینه ندارد.
از طرف دیگر او می بیند که سطح کار در بوکس سنگین وزن از زمان رفتن او و لنوکس لوئیس بریتانیایی پائین تر آمده و اگر نیکولای والویف غول ترسناک روسی را که از منظر W.B.A قهرمان جهان است نادیده بگیریم، او خود را قادر به غلبه بر قهرمانان هر ۳ سازمان دیگر می بیند و ماسکایف یکی از آنها است که هیچ گاه بوکسور فوق العاده ای نبوده و اوجگیری او در دوران «پیری نسبی»اش را می توان محصول همان روند تضعیف و تحلیل رفتن دسته سنگین وزن بوکس تلقی کرد.
< دور از برادر کوچک
البته عنوان قهرمان سنگین وزن دنیا از نظرگاه IBF در اختیار ولادیمیر کلیچکو برادر کوچک ویتالی است و این موردی است که ویتالی همیشه از آن گریزان بوده و وی همواره اصرار بر عدم رویارویی با برادرش داشته است. با این حساب اگر ویتالی از عهده ماسکایف برآید، به احتمال قوی پس از او به سراغ شانون بریگز آمریکایی خواهد رفت که اینک قهرمان دنیا از دیدگاه W.B.O است.
ویتالی هم به سبب خلق و خوی سیاسی اش و هم با هدف رو نکردن اهداف تجاری کارگزاران بوکس از اعلام صریح برنامه های آینده اش و تأیید رسمی مسئله دیدار احتمالی اش با ماسکایف خودداری کرده است، اما واسیل ساموخ والوف که از مشاوران و دوستان وی است، در گفت وگو با مطبوعات روسیه این خبر را تأیید کرده و قضیه را حتمی دانسته است.
او گفته است: «ویتالی حتی در گفت وگوهای خصوصی اش با خبرنگاران چند نشریه آلمانی و بویژه بیلد مسئله بازگشت اش را تأیید کرده و بزودی زود خودش مسئله را رسماً اعلام و تمرینات نهایی اش را برای رویارویی با ماسکایف شروع خواهد کرد. چیزی که موجب شد او مدتی پیش دستکش ها را بیاویزد، نه عدم کارایی فنی بلکه مصدومیت های پایان ناپذیر بود و او به واقع نتوانست شرایط فیزیکی اش را برای ادامه راه خود در دسته سنگین وزن بوکس که به خودی خود راه بسیار دشواری است، مساعد و هموار کند. امروز که او ۱‎/۵ سال را با استراحت و دور از رینگ گذرانده، خدشه های فیزیکی او به خودی خود برطرف شده است و دیگر آن مشکل را ندارد.
< کارنامه ای عالی
کارنامه ویتالی مرکب از ۳۵ برد و فقط دو شکست، دیگر پشتوانه و عامل تقویت او در راه بازگشت به حساب می آید و فقط والویف که ۲‎/۱۳ متر قد و ۱۴۷ کیلو وزن دارد و تمامی ۴۶ مبارزه خود را برده است، صاحب حد نصاب بهتری است و فعلاً کمتر کسی تمایل به رویارویی با وی دارد.
والویف در دیدار اخیرش با جمیل مک کلاین آمریکایی در شهر باسل سوئیس هرچند درخشش فوق العاده ای نداشت و به دلیل مصدومیت حریفش برنده شد، اما باز هم به خطر نیفتاد تا از حاکمیتش بگوید.
ولادیمیر کلیچکو برادر ویتالی برای حفظ عنوان سازمان I.B.F روز ۲۰ اسفند در شهر مانهایم آلمان با ری آستین آمریکایی دیدار خواهد کرد و اگر برنده آن دیدار باشد، خود به خود بر جاذبه های بازگشت برادرش به رینگ خواهد افزود. اتفاقی که به خاطر پائین آمدن سطح بوکس در مهمترین وزن و دسته این رشته، به آن بشدت نیاز حس می شود.

ولادیمیر کلیچکو قهرمان بوکس سنگین وزن جهان از دیدگاه دو سازمان بزرگ I.B.F و W.B.O، دیروز در دفاع از این عناوین در مسابقه ای در شهر مانهایم آلمان رو به روی حریف معروف امریکایی اش حسیم رحمان قرار گرفت و با ناک اوت فنی در راند هفتم در برابر وی به پیروزی رسید تا مقام های فوق را برای خود حفظ کند. ولادیمیر کلیچکوی اوکراینی که برادر بزرگش ویتالی کلیچکو نیز از بزرگان دسته سنگین وزن جهان در ۱۲ سال اخیر بوده (و پس از سه سال بازنشستگی اخیراً با موفقیت به صحنه بازگشته است) در راند مذکور با ضربات «جب» موثرش کاری کرد که رحمان تحت فشاری زیاد و مخاطره قرار گیرد و برای داور چاره ای بجز متوقف کردن مسابقه و اعلام پیروزی ولادیمیر نماند. «کلیچکو»ی ۳۳ ساله در پایان گفت: «بسیار خوشحالم که این برد را در آستانه کریسمس و سال نو (میلادی) به دست آورده ام. هم اینک به تنها چیزی که فکر می کنم، گرامیداشت کریسمس در کنار خانواده ام و سپس برنامه ریزی برای سال بعد است.»
ولادیمیر که به رغم اختصاص داشتن عناوین قهرمانی سازمان های W.B.C و W.B.A به ویتالی کلیچکو و نیکولای والویف از سوی بسیاری از کارشناسان برترین سنگین وزن فعلی مشتزنی جهان به حساب می آید، در اصل قرار بود دیروز با الکساندر پووتکین روسی مسابقه بدهد اما آسیب دیدن پووتکین در جریان تمرینات رحمان را جانشین وی ساخت که او از عهده این کار برنیام.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید