دانلود لری هولمز

بهترین مسابقات بوکس لری هولمز

لری هولمز و کن نورتون در ۹ ژوئن ۱۹۷۸ در لاس وگاس آمریکا می باشد. لری هولمز که یکی از بزرگان بوکس

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png مجموعه استثنایی بهترین مسابقات بوکس لری هولمز

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png همراه با حاشیه کامل   پشت صحنه ها و مصاحبه های پیش و بعد از مسابقه لری هولمز

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngاین مجموعه شامل بیش از ۲۵  حلقه فیلم است

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngتحویل دو روزه درب منزل                                                   http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.pngلیست کامل فیلم های بوکس

————————————————————————————————–———————–———————–

لری هولمز

 

 

لری هولمز · تمرینات لری هولمز · زندگینامه لری هولمز · مسابقات لری هولمز · شرلوک هولمز ·

و توانست از عنوان قهرمانی اش به خوبی دفاع کند. **لری هولمز – کن نورتون و در آخر دهمین مبارزه برتر جهان متعلق به لری هولمز و کن نورتون در ۹ ژوئن ۱۹۷۸ در لاس وگاس آمریکا می باشد. لری هولمز که یکی از بزرگان بوکس جهان بود مقابل، کن نورتون قرار گرفت. رقابت و جدال این ۲ در روزهای پایانی دوران محمد علی شک…

مسابقات لری هولمز

برترین مسابقات تاریخ بوکس جهان/معرفی برترین مسابقات تاریخ بوکس جهان!

 برترین مسابقات تاریخ بوکس جهان/معرفی برترین مسابقات تاریخ بوکس جهان!

تاریخ بوکس جهان رقابت های بسیاری را به خود دیده است، از مسابقه ای که تاسیون گوش حریف گاز گرفت تا رقابت های داغ و تماشایی محمدعلی کلی.
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران کارشناسان بوکس جهان همگی بر این عقیده هستند که می توان برخی رقابت ها را به عنوان برترین ها برگزید و بدین ترتیب برخی از آنها ۱۰ مسابقه را برترین مبارزات تاریخ بوکس جهان می دانند که در این گزارش قصد داریم به معرفی این ده مبارز بپردازیم.

**محمد علی- جوفریرز

اولین مبارزه متعلق به محمدعلی و جوفریرز در ۳ اکتبر ۱۹۷۵ مانیل در کشور فیلپین می باشد.

بدون شک جنجالی ترین مسابقات بوکس جهان را باید مبارزات محمد علی کلی با جو فریرز دانست مبارزاتی پرحاشیه که در سرتاسر دنیا از شهرت خاصی برخوردار است اما به اعتقاد کارشناسان مبارزه این ۲ در مانیل که با برتری محمدعلی کلی در راند چهاردهم توأم شد بهترین مبارزه بوکس تاریخ جهان شناخته شده است.

**جک دمپزی_لوئیس فیرپو

دومین رقابت میان جک دمپزی و لوئیس فیرپو در ۲۴ سپتامبر سال ۱۹۲۳ در پوگدراندز می باشد.

جک دمپزی در این رقابت چنان ضرباتی به فیرپو وارد آورد که حریف وی مرتب کف رینگ می افتاد ۱۱ بار ناک دان در ۳ دقیقه و ۵۷ ثانیه نشان از برتری دمپزی داشت این مسابقه در راند ۲ با ناک اوت فنی به سود دمپزی به پایان رسید.

**جوجینت_ران لیل

سومین مسابقه برتر جهان متعلق به جوجینت دران لیلی در ۱۷ آوریل ۱۹۰۹ در پاریس می باشد.

این رقابت شامل ۵۰ راند بود که جوجینت توانست پس از آنکه حریف را ۲۷۰ بار ناک دان کرد در راند ۴۹ با ناک اوت فنی به پیروزی برسد.

**محمدعلی_جوفریزر

محمدعلی کلی_جو فریزر ۸ مارس ۱۹۷۱ نیویورک بار دیگر مقابل هم روبرو شدند.

مبارزه این دو بوکسور نامی جهان در حالی برگزار شد که محمدعلی خیلی سرحال و سرپنجه به نظر نمی رسید حرکاتش در رینگ این گونه نشان می داد.

برعکس فریزر بهتر بازی می کرد و در پایان راند ۱۵ داوران رای به برتری فریزر دادند تا او قهرمان جهان شود.

**جورج فورمن_ران لیل

جورج فورمن و ران لیل در ۲۴ ژانویه سال ۱۹۷۶ در لاس وگاس آمریکا مقابل یکدیگر ظاهر شدند.

یک مسابقه تماشایی بین ۲ قهرمان پرآوازه و بزرگ بوکس جهان، فورمن با قدرت وصف ناپذیرش توانست در راند پنجم حریف را با ناک اوت شکست دهد.

میل در این راند ضربه سنگینی از فورمن دریافت کرد و نتوانست در مدت زمان معین از زمین بلند شود.

**راکی مارسیانو_ جرسی جوواسکالت

ششمین رقابت متعلق به راکی مارسیانو و جرسی جوواسکات در ۲۳ سپتامبر سال ۱۹۵۲ در فیلادلفیا، آمریکا می باشد.

جرسی جوواسکات بوکسوری نبود که به این راحتی ها شکست بخورد اما راکی مارسیانو نشان داد که یک شگفتی ساز تمام عیار است. مارسیانو که بعدها به یکی از جاودانه ترین نام های بوکس جهانی بدل شد در این مسابقه مبارزه ای تکنیکی را به نمایش گذاشت و توانست در راند سیزدهم با ناک اوت کردن حریف قهرمان شد.

**جولیوس – بیلی کان

در ۱۸ ژوئن سال ۱۹۴۱ در نیویورک در بحبوحه جنگ جهانی دوم جولوئیس و بیلی کان دو بوکسور برتر جهان به مصاف هم رفتند.

در این زمان رقابت های بوکس در آمریکا با هیجان خاصی دنبال می شد، جولیوس در جدالی پایاپا مقابل بیل کان توانست در راند ۱۳ با ناک اوت کردن حریف به پیروزی برسد.

کان رقص پای فوق العاده ای داشت و این موضوع رقبا را حسابی گیج کرد، با این حال لوئیس هم بوکسوری آماده با مشت های نیرومند بود.

**جیم جفرز – تام شارکی

مسابقه ای نفس گیر میانجیم جفرز و تام شارکی در ۳ نوامبر سال ۱۸۹۹ در (کانی تایلند) آمریکا برگزار شد. جفرز در راند ۲۵ با تصمیم داوران پیروز این مسابقه اعلام شد تا پایان راند ۱۸ آنگونه که نوشته شده ، ۲ مبارزه حسابی یکدیگر را کتک زدند و کمتر کسی فکر می کرد که این مسابقه پایانی داشته باشد.

گفته می شود این مسابقه آنقدر نفس گیر و وحشتناک بود که به ۹۹دقیقه معروف شده است.

**فلوید پترسون – اینگمارجانسون

در ۱۳ مارس سال ۱۹۶۱ فلوید پترسون و اینگمار جانسون در میامی آمریکا با یکدیگر به مبارزه پرداختند. دهه ۱۹۶۰ میلادی راباید یکی از مهم ترین دوران تاریخ بوکس جهان دانست که در نخستین سال های این دهه پترسون از خود تماشایی ترین مبارزه را به اجرا گذاشت و در راند ۶ موفق شد حریف خود جانسون را ناک اوت کند.

پترسون با یک هوک چپ حریف را از کار انداخت و توانست از عنوان قهرمانی اش به خوبی دفاع کند.

**لری هولمز – کن نورتون

و در آخر دهمین مبارزه برتر جهان متعلق به لری هولمز و کن نورتون در ۹ ژوئن ۱۹۷۸ در لاس وگاس آمریکا می باشد. لری هولمز که یکی از بزرگان بوکس جهان بود مقابل، کن نورتون قرار گرفت.

رقابت و جدال این ۲ در روزهای پایانی دوران محمد علی شکل می گرفت و همه می خواستند بدانند که آیا محمد علی تکرار شدنی است یا خیر؟

هولمز باجسارتی که داشت به مصاف نورتون توانمند رفت. ۲ مشت زن در رینگ ضربات سنگینی به یکدیگر زدند ودر پایان راند پانزدهم و براساس تصمیم داوران، هولمز برنده مسابقه شناخته شد

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید