دانلود ولادیمیر کلیچکو

بهترین های بوکس ولادیمیر کلیچکو

ولادیمیر کلیچکو همچنان قهرمان بوکس جهان باقی می‌ماند. این قهرمان ۳۶ ساله اوکرائینی در این …

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png مجموعه استثنایی همراه با بهترین راندهای مسابقات  ولادیمیر کلیچکو

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png همراه با حاشیه کامل   پشت صحنه ها و مصاحبه های پیش و بعد از مسابقه

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngاین مجموعه شامل بیش از ۴۰  حلقه فیلم است

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngتحویل دو روزه درب منزل                                                   http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.pngلیست کامل فیلم های بوکس

————————————————————————————————–———————–———————–

بوکس ولادیمیر کلیچکو

 

مبارزه قهرمانی بوکس حرفه ای سنگین وزن جهان بین ولادیمیر کلیچکو و دیوید های

همانطور که علاقه مندان به ورزش بوکس حرفه ای سنگین وزن می دانند یکی از مهیج ترین مبارزات این دسته  در دوم جولای سال ۲۰۱۱ درهامبورگ و در ورزشگاه آی‌مچ‌آره‌نا بین دو قهرمان این رشته یعنی کلیچکو اوکراینی و دیوید هی انگلیسی برگزار گردید که این مبارزه دیدنی تا ۱۲ راند دنبال گردید وسرانجام با رای قاطع ۱۱۷-۱۰۹، ۱۱۸-۱۰۸ و ۱۱۶-۱۱۰ سه داور، کلیچکو به عنوان فرد پیروز معرفی شد. اکنون این فیلم مبارزه پرهیاهو به اهتمام تیم کاوش آماده دانلود و تقدیم به شما عزیزان علاقه مند می باشد.

 

ولادیمیر کلیچکو همچنان قهرمان بوکس جهان باقی می‌ماند. این قهرمان ۳۶ ساله اوکرائینی شنبه‌شب در شهر هامبورگ آلمان ماریوس واخ مشت‌زن لهستانی را در ۱۲ روند شکست داد و به پیروزی رسید.

این مسابقه در حضور بیش از ۱۵ هزار تماشاگر برگزار شد و کلیچکو از همان روند اول بر قهرمان لهستانی با قدی بیش از دومتر تسلط داشت.

به این ترتیب ولادیمیر کلیچکو به پنجاه‌و‌نهمین پیروزی خود در ۶۲ مبارزه بوکس دست یافت.

 

کلیچکو شنبه شب در دیداری که در هامبورگ برگزار شد در مبارزه ای که ۱۲ راند به طول انجامید موفق شد “دیوید هی” از انگلستان را با امتیاز شکست دهد. از این مبارزه ۴۵ هزار تماشاگر دیدن کردند که ۱۰ هزار نفر از آنان بریتانیایی بودند.

بر پایه گزارش رویترز، کلیچکو در شرایطی مقابل “هی” به برتری رسید که بوکسور انگلیسی به رسانه ها گفت انگشت پای راستش شکسته بوده و به همین دلیل نتوانسته با کلیچکو مبارزه کند. قضاوت این دیدار بر عهده دو داور از آمریکا و یک داور از آفریقای جنوبی بود و در پایان، امتیازات ۱۰۹-۱۱۷، ۱۰۸-۱۱۸ و ۱۱۰-۱۱۶ به سود بوکسور سنگین وزن اوکراینی ثبت شد.

 

این پیروزی سبب شد که قهرمانی بوکس سنگین وزن جهان که پیش از این در اختیار ویتالی کلیچکو، برادر ولادیمیر کلیچکو بود در انحصار این خانواده باقی بماند.

کلیچکو در پایان مسابقه اظهار داشت: خیلی دوست داشتم که این مبارزه را برنده شوم. هنوز هم از رفتار “هی” پیش از مسابقه فینال دلگیرم. رفتار او واقعا خفت آور بود و من فکر می کنم این مبارزه، خودش گویای همه چیز بود.

“دیوید هی” نیز در پایان مسابقه به تلویزیون “اسکای” گفت: حدود سه هفته قبل انگشتم شکست اما من اجازه ندادم کسی از آن مطلع شود.  نمی توانستم روی پای راستم تکیه کنم و این واقعا ناامیدکننده بود.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید