دانلود فیل هیث

تمرینات مسابقات و آموزش فیل هیث

تاریخ تولد: ۱۸ دسامبر ۱۹۷۹  ▪ محل تولد: سیاتل  ▪ محل اقامت فعلی: دنور   ▪ قد: ۱۷۳ سانتی متر …

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png فیلم تمرینات مسابقات و آموزش فیل هیث

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png همراه با مسابقات کمیاب و فیلم های تمرینات اختصاصی فیل هیث

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png این مجموعه شامل ۱۲ حلقه فیلم است

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png تحویل دو روزه درب منزل                                                   http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.png لیست کامل فیلم های بدنسازی

————————————————————————————————–———————–———————–

فیل هیث

 

تمرینات مسابقات و آموزش فیل هیث

با فیل هیث قهرمان بدنسازی آشنا شوید

با فیل هیث قهرمان بدنسازی آشنا شوید

▪ تاریخ تولد: ۱۸ دسامبر ۱۹۷۹
▪ محل تولد: سیاتل
▪ محل اقامت فعلی: دنور
▪ قد: ۱۷۳ سانتی-متر
▪ وزن: ۸/۹۷ کیلوگرم در روز رقابت، ۴/۱۱۱ کیلوگرم خارج از زمان رقابت

عکس های فیل هیث (Phil Heath)

● مقام های بدست آمده
▪ ۲۰۰۶، مقام نخست رقابت حرفه-ای کلورادو
▪ مقام نخست رقابت حرفه-ای نیویورک
▪ ۲۰۰۶: نفر اول سنگین وزن و قهرمان مجموع رقابت NPC آمریکا
▪ نفر اول سنگین وزن و قهرمان مجموع رقابت NPC ملی (مقدماتی)

● اولین رقابت فیل هیث در رده حرفه-ای
برگردیم به ماه می ۲۰۰۶ – شهر دنور – رقایت حرفه-ای کلورادو، پدر و مادر فیل برای اولین بار میان تماشاچیان هستند تا شاهد نخستین رقابت او و سیل خبرنگاران رسانه-ها باشند که دور فیل حلقه زده-اند. صحبت کردن در مورد ستارگانی که در یک سطح قرار دارند راحت است ولی در واقع میان تازه واردهای IFBB کمتر کسی می-تواند در اولین حضورش توجه داوران را جلب کند، و باز هم افراد کمتری آنقدر نقاط قوت دارند که بتوانند در اولین حضور حرفه-ای میان ۱۰ مرد برتر قرار گیرند. ولی شاید فیل، کسی که هرگز در رقابتی در سطح آماتور شکست نخورده، آمادگی کافی برای جای گرفتن میان رده-بندی بدنسازان معمول را نداشت. در اصل مثل اینکه این پسر جوان حتی نمی-داند که چطور باید شکست خورد.
با وجود حضور بدنسازان با تجربه و پیشرفته-ای چون دارم چارلز و تروی آلوز در صف رقیبان، فیل با آرامش کامل به اجراء فیگور پرداخت و چنان برنامه فیگورگیری خود را اجراء کرد، مثل اینکه در مسابقات بسیاری حضور داشته. طبق معمول او بهترین ترکیب کلی بدن را روی صحنه داشت.
عضلاتی با خطوط عمیق و برآمدگی-هائی حجیم، کمری باریک، عضلات شکم فوق-العاده و پشت-بازوئی حیرت-آور. تنها تفاوت این بود که او این بار ۲۵۰۰۰ دلار به همراه مقام اولی به-دست آورد.

 

بیوگرافی (Phil Heath) فیل هیث
بیوگرافی :
▪ تاریخ تولد: ۱۸ دسامبر ۱۹۷۹
▪ محل تولد: سیاتل
▪ محل اقامت فعلی: دنور
▪ قد: ۱۷۳ سانتی متر
▪ وزن: ۸/۹۷ کیلوگرم در روز رقابت، ۴/۱۱۱ کیلوگرم خارج از زمان رقابت

● مقام های به دست آمده
▪ ۲۰۰۶، مقام نخست رقابت حرفه ای کلورادو
▪ مقام نخست رقابت حرفه ای نیویورک
▪ ۲۰۰۶: نفر اول سنگین وزن و قهرمان مجموع رقابت npc آمریکا
▪ نفر اول سنگین وزن و قهرمان مجموع رقابت npc ملی (مقدماتی)

● اویلن رقابت فیل هیث در رده حرفه ای
برگردیم به ماه می ۲۰۰۶ – شهر دنور – رقایت حرفه ای کلورادو، پدر و مادر فیل برای اولین بار میان تماشاچیان هستند تا شاهد نخستین رقابت او و سیل خبرنگاران رسانه ها باشند که دور فیل حلقه زده اند. صحبت کردن در مورد ستارگانی که در یک سطح قرار دارند راحت است ولی در واقع میان تازه واردهای ifbb کمتر کسی می تواند در اولین حضورش توجه داوران را جلب کند، و باز هم افراد کمتری آنقدر نقاط قوت دارند که بتوانند در اولین حضور حرفه ای میان ۱۰ مرد برتر قرار گیرند. ولی شاید فیل، کسی که هرگز در رقابتی در سطح آماتور شکست نخورده، آمادگی کافی برای جای گرفتن میان رده بندی بدنسازان معمول را نداشت. در اصل مثل اینکه این پسر جوان حتی نمی داند که چطور باید شکست خورد.
با وجود حضور بدنسازان با تجربه و پیشرفته ای چون دارم چارلز و تروی آلوز در صف رقیبان، فیل با آرامش کامل به اجراء فیگور پرداخت و چنان برنامه فیگورگیری خود را اجراء کرد، مثل اینکه در مسابقات بسیاری حضور داشته. طبق معمول او بهترین ترکیب کلی بدن را روی صحنه داشت.
عضلاتی با خطوط عمیق و برآمدگی هائی حجیم، کمری باریک، عضلات شکم فوق العاده و پشت بازوئی حیرت آور. تنها تفاوت این بود که او این بار ۲۵۰۰۰ دلار به همراه مقام اولی به دست آورد.

فیل هیث

تازه وارد موفق مسترالمپیا ۲۰۰۸ :

همانطور که پیش بینی می شد عنوان سومی مستر المپیا به فیل هیث رسید. هیث که برای اولین بار در این رقابت ها حضور می یافت، حتی نسبت به آرنولد کلاسیک ۲۰۰۸ که بعد از دکستر جکسون نایب قهرمان شده بود، آماده تر به نظر می رسید و نشان داد تمجیدهایی که در این یکی دو ساله از او می شود، بی دلیل نبوده است. از سال ۱۹۹۱ که دوریان یتس در نخستین حضورش در المپیا بعد از لی هنی به عنوان نایب قهرمانی رسید، عنوان سومی فیل هیث بهترین نتیجه برای یک بدنساز تازه وارد به شمار می رود. به جز هیث، نفرات چهارم و پنجم هم همان نفرات قابل پیش بینی بودند؛ دنیس ولف و تونی فریمن. ولف روس تبار در حالی در جای چهارم ایستاد که نسبت به سال گذشته، کمتر از حد انتظار بود و در نقطه مقابل، تونی فریمن بهترین نمایش همه عمر خود را ارائه کرد. خیلی ها معتقدند فریمن می توانست به جای ولف، در جای چهارم بایستد.

دانلود تمرینات فیل هیث Phil Heat

فیل هیس   تمرینات فیل هیس   مسابقات فیل هیس   کلیپ فیل هیس   فیلم فیل هیس

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید