مسابقات جذاب K-1 کی وان 1993

مسابقات جذاب K-1 کی وان ۱۹۹۳

K-1 یک سازمان جهانی است که برای ارتقای کیک بوکسینگ ، در توکیو ژاپن توسط کازیوشی ایشی تاسیس شده

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png گلچینی از بهترین مبارزات   جذاب K-1 کی وان ۱۹۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png همراه با مرحله فینال  و حاشیه کامل مسابقات کی وان ۱۹۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png این مجموعه شامل بیش از ۳  حلقه فیلم است

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png تحویل دو روزه درب منزل                                                  http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.png لیست کامل فیلم های کی وان K-1

————————————————————————————————–———————–———————–

کی وان ۱۹۹۳

 

مسابقات جذاب K-1 کی وان ۱۹۹۳

K-1 یک سازمان جهانی است که برای ارتقای کیک بوکسینگ ، در توکیو ژاپن توسط کازیوشی ایشی تاسیس شده ، که خود یک مبارز سابق کیوکوشین کاراته بوده است .

قوانین K-1 شبیه به کیک بوکسینگ ، اما برای ترویج مسابقات هیجان انگیز ، ساده تر از آن است و ممکن است پایان مسابقه با ناک اوت فرد بازنده همراه باشد .

تفاوت اصلی قوانین K-1 و کیک بوکسینگ در استفاده از زانو است که در K-1 مجاز و در کیک بوکسینگ ممنوع است .

کی وان (به انگلیسی: K-1)‏ که حرف k در آن نشان حرف اول رشته هایی چون کاراته، کیک بوکسینگ، کونگ فو و… وهمچنین ۱ نشان نامبروان بودن مسابقات و فایترهای شرکت کننده در مسابقات است. این مسابقات از سال ۱۹۹۳ میلادی شروع به کار کرد و بنیان گذار آن کازویوشی ایشی است که خود یک کیوکوشین کار می باشد.در رقابتهای کی وان از تکنیک رشته های موای تای، کاراته، تکواندو، ساواته، سانشو، کیک بوکسینگ، بوکس و دیگر هنرهای رزمی استفاده می شود.

قوانین آن همچون قوانین کیک بوکسینگ است با این تفاوت که در کی وان قوانین ساده تر و شرایط برای ناک اوت حریف آسانتر میباشد و این امر باعث هیجان بیشتر در این رقابتها شده.مهمترین تفاوت بین کی وان و کیک بوکسینگ استفاده از زانو در مبارزه است که در رقابتهای کی وان آزاد و در کیک بوکسینگ خطا محسوب می شود.

این مسابقات را پیش از این شرکت EFG ژاپن برگزار می کرد. اما در سال ۲۰۱۱ میلادی وقتی مرحله نهایی مسابقات جایزه بزرگ برگزار نشد شایعه مشکلات مالی EFG بالا گرفت و نهایتاً ۲۸ اردیبهشت ماه ۹۱ ژاپن تایمز خبر ورشکستگی EFG را اعلام کرد. اما عنوان تجاری K-1 پیش از این به یک شرکت هنگ کنگی فروخته شده بود و این تشکیلات جدید قرار است مجدداً برگزاری مسابقات K-1 را از سر بگیرد. مسابقات جایزه بزرگ K-1 و همچنین مسابقات K-1 MAX که در رده وزنی میان وزن برگزار می شود علاوه بر اعتبار از لحاظ جایزه نقدی در بین مسابقات رایج کیک بوکسینگ و موی تای بیشترین پرداختی را به فایترها داشته و دارند.

 

بیوگرافی و زندگینامه برانکو سیکاتیک

نام:برانکو                              قد:۱۸۵ سانتیمتر                    جمع فایتها:۹۸نام خانوادگی:سیکاتیک             وزن:۹۸                                 برد:۹۲لقب:ببر                                سبک:کیک بوکسینگ                ناک اوت:۶۰کشور:کرواسی                      تیم:باشگاه ببر                        باخت:۵

تاریخ تولد:۳اکتبر۱۹۵۴                                                        مساوی:۱

بیوگرافی و زندگینامه برانکو سیکاتیک

برانکو سیکاتیک وقتی ۱۲ ساله بود هنرهای رزمی رو با تکواندو آغاز کردو موفق به دریافت کمر بند سیاه شد.وقتی ۱۶ ساله بود به کاراته(استایل شوتکان) رفت وبه تمرین پرداخت در اونجا نیز موفق به دریافت کمر بند سیاه شد او همزمان جودو نیز تمرین میکرد ودر اون فقط تونست کمر بند آبی رو بگیره.در ۱۸ سالگی رو به بوکس اینگلیسی کرد ودر ۱۷ مسابقه ۱۶ برد رو کسب کردو به دنبال آن در مسابقات فول کنتاکت و کیک بوکسینگ نیز شرکت کرد که تونست موفقیت هایی چون قهرمانی اروپا و جهان روبه دست آورد.او در اولین دوره مسابقات k1 شرکت کرد و تونست ناک اوت کردن ارنست هوست اولین قهرمان ن۱ بشه. او یکی از بهترین وبزرگترین مبارزانی هست که تونست قهرمان جهان بشه و چندین مدال طلا رو در خطرناک ترین هنرهای رزمی بدست بیاره

 

مسابقات کی وان ۱۹۹۳ : مسابقاتK1 1993 : مسابقات K-1 1993 :  دانلود مسابقات کی وان : اندی هوگ : کی وان : فیلم مسابقات کی وان : k 1 : k1 : k-1 : گلچین زیباترین مسابقات کی وان K-1 : فیلم مبارزات اندی هوگ : برانکو سیکاتیک :

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید