مسابقات K-1 کی وان 2008

مسابقات جذاب K-1 کی وان ۲۰۰۸

این فایتر به اژدهای خاموشی معروف است ولی اندی من این اژدها رو زمین گیر می کنه   رمی بونجانسکی …

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png گلچینی از بهترین مبارزات   جذاب K-1 کی وان ۲۰۰۸

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png همراه با مرحله فینال  و حاشیه  مسابقات با قهرمانی رمی بونجاسکی  کی وان ۲۰۰۸

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png این مجموعه شامل بیش از ۸  حلقه فیلم است

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png تحویل دو روزه درب منزل                                                   http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.png لیست کامل فیلم های کی وان K-1

————————————————————————————————–———————–———————–

کی وان ۲۰۰۸

 

مسابقات K-1 کی وان ۲۰۰۸

مسابقات K-1 کی وان ۲۰۰۸

K-1 یک سازمان جهانی است که برای ارتقای کیک بوکسینگ ، در توکیو ژاپن توسط کازیوشی ایشی تاسیس شده ، که خود یک مبارز سابق کیوکوشین کاراته بوده است .

قوانین K-1 شبیه به کیک بوکسینگ ، اما برای ترویج مسابقات هیجان انگیز ، ساده تر از آن است و ممکن است پایان مسابقه با ناک اوت فرد بازنده همراه باشد .

تفاوت اصلی قوانین K-1 و کیک بوکسینگ در استفاده از زانو است که در K-1 مجاز و در کیک بوکسینگ ممنوع است .

کی وان (به انگلیسی: K-1)‏ که حرف k در آن نشان حرف اول رشته هایی چون کاراته، کیک بوکسینگ، کونگ فو و… وهمچنین ۱ نشان نامبروان بودن مسابقات و فایترهای شرکت کننده در مسابقات است. این مسابقات از سال ۱۹۹۳ میلادی شروع به کار کرد و بنیان گذار آن کازویوشی ایشی است که خود یک کیوکوشین کار می باشد.در رقابتهای کی وان از تکنیک رشته های موای تای، کاراته، تکواندو، ساواته، سانشو، کیک بوکسینگ، بوکس و دیگر هنرهای رزمی استفاده می شود.

قوانین آن همچون قوانین کیک بوکسینگ است با این تفاوت که در کی وان قوانین ساده تر و شرایط برای ناک اوت حریف آسانتر میباشد و این امر باعث هیجان بیشتر در این رقابتها شده.مهمترین تفاوت بین کی وان و کیک بوکسینگ استفاده از زانو در مبارزه است که در رقابتهای کی وان آزاد و در کیک بوکسینگ خطا محسوب می شود.

این مسابقات را پیش از این شرکت EFG ژاپن برگزار می کرد. اما در سال ۲۰۱۱ میلادی وقتی مرحله نهایی مسابقات جایزه بزرگ برگزار نشد شایعه مشکلات مالی EFG بالا گرفت و نهایتاً ۲۸ اردیبهشت ماه ۹۱ ژاپن تایمز خبر ورشکستگی EFG را اعلام کرد. اما عنوان تجاری K-1 پیش از این به یک شرکت هنگ کنگی فروخته شده بود و این تشکیلات جدید قرار است مجدداً برگزاری مسابقات K-1 را از سر بگیرد. مسابقات جایزه بزرگ K-1 و همچنین مسابقات K-1 MAX که در رده وزنی میان وزن برگزار می شود علاوه بر اعتبار از لحاظ جایزه نقدی در بین مسابقات رایج کیک بوکسینگ و موی تای بیشترین پرداختی را به فایترها داشته و دارند.

 

بیوگرافی و زندگینامه رمی بونجاسکی

نام:رمی                                قد۱۹۲سانتیمتر                  جمع فایتها:۷۷

نام خانوادگی:بونجاسکی           وزن:۱۰۵کیلو گرم                  برد:۶۳

لقب:جنتلمن پرنده                    سبک:موی تای                    ناک اوت:۳۵

کشور:هلند                           تیم:باشگاه مجیرو                 باخت:۱۴

تاریخ تولد:۱۰ فوریه۱۹۷۶                                                  مساوی:۳

 

این مبارزه گر هلندی که در رشته موی تای هستند , مسابقات واقعا وحشتناک و دلخراشی را می کنند . این فایتر به اژدهای خاموشی معروف است ولی اندی من این اژدها رو زمین گیر می کنه …

نام فایتر:
رمی بونجاسکی

سبک:
موی تای
تاریخ تولد:
۱-۱۰-۱۹۷۶
محل تولد:
هلند
قد:
۱۹۶
وزن:
۱۱۵
پیروزی:
۲۵
تساوی:
۰
شکست:
۸
مهم ترین عناوین :

  • قهرمان مسابقات K-1 GP ژاپن ۲۰۰۸
  • قهرمان مسابقات K-1 GP ژاپن ۲۰۰۳
  • قهرمان مسابقات K-1 GP ژاپن ۲۰۰۴
  • قهرمان مسابقات K-1 آمریکا بلاژیو ۲۰۰۳
  • قهرمان کیک بوکسینگ سنگین وزن W.P.K.A

مسابقات کی وان ۲۰۰۸ : مسابقاتK1 2008 : مسابقات K-1 2008 :  دانلود مسابقات کی وان : اندی هوگ : کی وان : فیلم مسابقات کی وان : k 1 : k1 : k-1 : گلچین زیباترین مسابقات کی وان K-1 : فیلم مبارزات اندی هوگ : پیتر آرتس : دانلود مسابقات پیتر آرتس : ارنستو هوست : رمی بونجاسکی : دانلود رمی بونجاسکی : رمی بنجاسکی :

کی وان ۲۰۰۸

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید