مسابقات K-1 کی وان 2009

مسابقات جذاب K-1 کی وان ۲۰۰۹

در فینال ۱۶ نفر مسابقات K-1 World Grand Prix 2009 شیلت توانست دانیل گیتا فایتر رومانیایی …

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png گلچینی از بهترین مبارزات   جذاب K-1 کی وان ۲۰۰۹

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png همراه با مرحله فینال  و حاشیه  مسابقات با قهرمانی سمی شیلت   کی وان ۲۰۰۹

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png این مجموعه شامل بیش از ۸  حلقه فیلم است

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png تحویل دو روزه درب منزل                                                 http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.png لیست کامل فیلم های کی وان K-1

————————————————————————————————–———————–———————–

کی وان ۲۰۰۹

 

مسابقات K-1 کی وان ۲۰۰۹

مسابقات K-1 کی وان ۲۰۰۹

K-1 یک سازمان جهانی است که برای ارتقای کیک بوکسینگ ، در توکیو ژاپن توسط کازیوشی ایشی تاسیس شده ، که خود یک مبارز سابق کیوکوشین کاراته بوده است .

قوانین K-1 شبیه به کیک بوکسینگ ، اما برای ترویج مسابقات هیجان انگیز ، ساده تر از آن است و ممکن است پایان مسابقه با ناک اوت فرد بازنده همراه باشد .

تفاوت اصلی قوانین K-1 و کیک بوکسینگ در استفاده از زانو است که در K-1 مجاز و در کیک بوکسینگ ممنوع است .

کی وان (به انگلیسی: K-1)‏ که حرف k در آن نشان حرف اول رشته هایی چون کاراته، کیک بوکسینگ، کونگ فو و… وهمچنین ۱ نشان نامبروان بودن مسابقات و فایترهای شرکت کننده در مسابقات است. این مسابقات از سال ۱۹۹۳ میلادی شروع به کار کرد و بنیان گذار آن کازویوشی ایشی است که خود یک کیوکوشین کار می باشد.در رقابتهای کی وان از تکنیک رشته های موای تای، کاراته، تکواندو، ساواته، سانشو، کیک بوکسینگ، بوکس و دیگر هنرهای رزمی استفاده می شود.

قوانین آن همچون قوانین کیک بوکسینگ است با این تفاوت که در کی وان قوانین ساده تر و شرایط برای ناک اوت حریف آسانتر میباشد و این امر باعث هیجان بیشتر در این رقابتها شده.مهمترین تفاوت بین کی وان و کیک بوکسینگ استفاده از زانو در مبارزه است که در رقابتهای کی وان آزاد و در کیک بوکسینگ خطا محسوب می شود.

این مسابقات را پیش از این شرکت EFG ژاپن برگزار می کرد. اما در سال ۲۰۱۱ میلادی وقتی مرحله نهایی مسابقات جایزه بزرگ برگزار نشد شایعه مشکلات مالی EFG بالا گرفت و نهایتاً ۲۸ اردیبهشت ماه ۹۱ ژاپن تایمز خبر ورشکستگی EFG را اعلام کرد. اما عنوان تجاری K-1 پیش از این به یک شرکت هنگ کنگی فروخته شده بود و این تشکیلات جدید قرار است مجدداً برگزاری مسابقات K-1 را از سر بگیرد. مسابقات جایزه بزرگ K-1 و همچنین مسابقات K-1 MAX که در رده وزنی میان وزن برگزار می شود علاوه بر اعتبار از لحاظ جایزه نقدی در بین مسابقات رایج کیک بوکسینگ و موی تای بیشترین پرداختی را به فایترها داشته و دارند.

 

 

بیوگرافی و زندگینامه سمی شیلت

نام:سمی                          قد:۲۱۲سانتیمتر             جمع فایتها:۳۱

نام خانوادگی:شیلت             وزن:۱۳۷کیلو گرم             برد:۲۷

لقب:اسمان خراش               سبک:کاراته                   ناک اوت:۱۳

کشور:هلند                       تیم:گلدن گلوری               باخت:۳

تاریخ تولد:۲۷اکتبر۱۹۷۳                                            مساوی:۱

بیوگرافی سمی شیلت (Semmy Schilt)

نام:سمی شیلت (Semmy Schilt)

تاریخ تولد:۲۷ اکتبر سال ۱۹۷۳

مکان تولد:روتردام،هلند

القاب:برج بلند(High Tower)،سِم تکس(Semtex)

ملیت:هلندی

قد:۲متر و ۱۲ سانتی متر

وزن:۱۳۰ کیلوگرم

دسته وزنی:سنگین وزن،فوق سنگین وزن

سبک مبارزه:کاراته،کیک بوکسینگ

مربیان:دیو یانکرز،کُر هِمِرز

رتبه:کمربند مشکی،دان ۶ در آشیهارا کای کان

سالهای فعالیت:از سال ۲۰۰۸-۱۹۹۶  (MMA)،از سال ۲۰۰۲ تا به امروز (Kick Boxing)

 

در تاریخ ۱۹ نوامبر سال ۲۰۰۵ شیلت نخستین حضورش را در فینال ۸ نفر K-1 تجربه کرد.او در مرحله یک چهارم نهایی “رِی سیفو” را شکست داد و در مرحله نیمه نهایی “رِمی بونجاسکی” مدافع عنوان قهرمانی را با ناک اوت مغلوب کرد.در مبارزه فینال هم با ضربه زانو توانست “گلوب فیتوزا” را ناک اوت کند و نخستین قهرمانیش را در K-1 جشن بگیرد.در ۳۱ دسامبر سال ۲۰۰۵ و در جریان مسابقات “پرمیوم دینامیت” او ارنستو هوست(قهرمان ۴ دوره K-1 World GP) را مغلوب کرد.

شیلت در سال ۲۰۰۶ دوبار شکست خورد.یک بار مقابل “پیتر آرتز” و بار دیگر مقابل “هونگ مَن چوی” امّا شیلت موفق شد با ناک اوت کردن “بجورن برگی” به فینال ۸ نفر راه پیدا کند.در فینال ۸ نفر سال ۲۰۰۶ او به ترتیب ژروم لی بنر،ارنستو هوست و پیتر آرتز را مغلوب کرد و برای دومین بار قهرمان مسابقات K-1 World GP شد.در ۳ آپریل سال ۲۰۰۷ او “رِی سیفو” را در ران دوم ناک اوت کرد تا نخستین قهرمان فوق سنگین مسابقات K-1 World GP 2007  یوکوهاما شود.سمی شیلت در ۲۳ ژوئن ۲۰۰۷ و در مسابقات جایزه بزرگ K-1 آمستردام با “مایتی مو”(Mighty Mo) قهرمان جایزه بزرگ هاوایی رو به رو شد که توانست او را شکست دهد و از عنوانش در فوق سنگین دفاع کند.

در جریان مسابقات حذفی فینالK-1 World GP 2007  در سئول کره جنوبی،شیلت با “پُل اسلووینسکی” (Paul Slowinski) رو به رو شد.شیلت در همان راند اول با یک ضربه زانو اسلووینسکی را ناک اوت کرد.با این برد او راهی مرحله فینال ۸ نفر مسابقات K-1 World Grand Prix 2007 شد.در مبارزه مرحله یک چهارم پایانی با کاراته کای برزیلی “گلوب فیتوزا” مبارزه کرد که او را برای بار سوم شکست داد.در مرحله نیمه نهایی او برای بار دوم مقابل “ژروم لی بنر” ایستاد در راند اول لی بنر تفکر دفاعی را پیش گرفت قبل از پایان راند،شیلت با زانو ضربه شدیدی را بر بدن “لی بنر” وارد کرد.در راند دوم شیلت یک ضربه لو کیک (Low Kick) به لی بنر زد که این ضربه به لی بنر احساس درد وارد کرد.لی بنر به زحمت از جای خود بلند شد اما مربیان گوشه رینگ حوله را به نشانه انصراف از ادامه مبارزه به داخل رینگ پرتاب کردند تا از تشدید آسیب دیدگی لی بنر جلوگیری کنند.حریف مبارزه فینال شیلت،”پیتر آرتز” بود.این بار سوم بود که این دو مبارز باید در مقابل همدیگر قرار می گرفتند.در این مبارزه زانوی آرتز آسیب دید بطوریکه قادر به ادامه مبارزه نبود و بدین ترتیب شیلت برای سومین بار پیاپی قهرمان مسابقات K-1 World Grand Prix شد.

در سپتامبر سال ۲۰۰۸ و در فینال ۱۶ نفر مسابقات K-1 World Grand Prix 2008 شیلت مغلوب “پیتر آرتز” شد و از رسیدن به فینال ۸ نفر باز ماند.

سمی شیلت در فیلم “ترانسپورتر ۳” نیز یک نقش کوچک ایفا کرد.

در ۱۶ ماه می سال ۲۰۰۹ و در مسابقات It’s showtime 2009 در آمستردام هلند،سمی شیلت در راند اول مغلوب “بدر هری” شد.در فینال ۱۶ نفر مسابقات K-1 World Grand Prix 2009 شیلت توانست “دانیل گیتا” (Daniel Ghita) فایتر رومانیایی را شکست دهد.در مرحله فینال ۸ نفر همان سال،او “ژروم لی بنر” را با تکنیکال ناک اوت مغلوب کرد.در مرحله نیمه نهایی “رمی بونجاسکی” حریف او بود.بونجاسکی در راند اول یکبار “شیلت” را ناک دان کرد اما شیلت از جای خود بلند شد و با ۲ ناک دان جواب محکمی به بونجاسکی داد و خود را فینالیست کرد.حریف او در فینال “بدر هری” (Badr Hari) بود.شیلت موفق شد با تکنیکال ناک اوت هری را شکست دهد و برای با چهارم قهرمان مسابقات K-1 World Grand Prix شود.با کسب این قهرمانی او به رکورد ارنستو هوست دست یافت.او همچنین رکورد سریعترین قهرمانی را در مجموع سه مبارزه مرحله فینال  ۸ نفر بدست آورد.او در مجموع سه مبارزه اش تنها با ۳۵۵ ثانیه پیروز شد.

در آپریل سال ۲۰۱۰ شیلت موفق شد،”اِرول زیمرمن” (Errol Zimmerman) را شکست دهد و به مرحله فینال ۱۶ نفر مسابقات K-1 World Grand Prix 2010 راه پیدا کند.در این مرحله او “هِسدی جِرجِس” (Hesdy Gerges) را در یک مبارزه نزدیک شکست داد و قدم به فینال ۸ نفر مسابقات K-1 World Grand Prix 2010 گذاشت.در مرحله یک چهارم نهایی شیلت، “کیوتارو” (Kyotaro) مبارز ژاپنی را شکست داد اما در مرحله نیمه نهایی مغلوب “پیتر آرتز” شد و از رسیدن به فینال رقابتها باز ماند.

عناوین:

-قهرمان مسابقات K-1 World Grand Prix 2005 در پاریس

-قهرمان مسابقات K-1 World Grand Prix 2005

-قهرمان مسابقات K-1 World Grand Prix 2006

-قهرمان مسابقات K-1 World Grand Prix 2007

-قهرمان مسابقات K-1 World Grand Prix 2009

-قهرمان مسابقات فوق سنگین K-1

مسابقات کی وان ۲۰۰۹ : مسابقاتK1 2009 : مسابقات K-1 2009 :  دانلود مسابقات کی وان : اندی هوگ : کی وان : فیلم مسابقات کی وان : k 1 : k1 : k-1 : گلچین زیباترین مسابقات کی وان K-1 : فیلم مبارزات اندی هوگ : پیتر آرتس : دانلود مسابقات پیتر آرتس : ارنستو هوست : رمی بونجاسکی : دانلود رمی بونجاسکی : رمی بنجاسکی : سمی شیلت : دانلود سمی شیلت :

کی وان ۲۰۰۹

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید