گلچین مسابقات کاراته حسین روحانی

گلچین مسابقات کاراته حسین روحانی

حسین روحانی به عنوان سرعتی ترین کاراته کار معرفی شد.حسین روحانی کاراته کار وزن ۶۰ کیلوگرم…

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png  مجموعه استثنایی گلچین مسابقات کاراته حسین روحانی

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png همراه با لحظات زیبا و جذاب اجرای فنون و تکنیک های حسین روحانی

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png این مجموعه شامل  ۳  حلقه فیلم است

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png تحویل دو روزه درب منزل                                                   http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.png لیست کامل فیلم های کاراته

————————————————————————————————–———————–———————–

حسین روحانی

 

گلچین مسابقات کاراته حسین روحانی

 میزبان مسابقات جهانی، حسین روحانی به عنوان سرعتی ترین کاراته کار معرفی شد.حسین روحانی کاراته کار وزن ۶۰ کیلوگرم ایران که چهار مدال طلا ۲۰۰۶ فنلاند، نقره ۲۰۰۴ مکزیک و برنز ۲۰۰۲ و ۲۰۰۸ اسپانیا و ژاپن را در کارنامه خود دارد در آخرین شماره این مجله ژاپنی در سال ۲۰۰۸ به عنوان سرعتی ترین کاراته کار دنیا شناخته شد. او در بخش سرعت توانست امتیاز ۱۰(بالاترین امتیاز) را به خود اختصاص دهد، این در حالی است که رافائل آقایف ستاره مسابقات جهانی ژاپن که با کسب دو مدال طلای اوزان ۷۰ کیلوگرم و آزاد، تیمش را به رده چهارم جهان منتقل کرد و لوکا والدسی ایتالیایی مرد طلایی کاتای جهان در سال های ۲۰۰۴، ۲۰۰۶ و ۲۰۰۸ و نفر اول اروپا از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۸ عدد هشت را به خود اختصاص دادند تا پایین تر از روحانی قرار گیرند. به گزارش فارس، در این مجله چهار فاکتور سرعت، تکنیک، قدرت و تاکتیک بررسی و به قهرمانان مختلف امتیاز داده شده است که در این میان حسین روحانی در بخش سرعت صدرنشین، در قدرت با هشت امتیاز بعد از رافائل آقایف دوم، در تکنیک با هشت امتیاز در رده دوم و در بخش تاکتیک با چهار امتیاز، چهارم است.

حسین روحانی سومین کاراته کار برتر تاریخ جهان

سایت karate records از جمله سایت‌های رسمی کاراته جهان و زیرمجموعه فدراسیون جهانی کاراته wkf با انجام بررسی از نتایج ۱۷ دوره مسابقات جهانی و نظرسنجی از تعداد قابل توجهی اساتید و کارشناسان کاراته جهان، ده کاراته‌کا و تیم ملی برتر کاراته جهان را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تربیت بدنی استان زنجان، براساس نتایج بدست آمده از مدال آوران مسابقات جهانی کاراته، مسابقات یونیورسیاد و رقابت‌های جوانان و امیدهای جهان “حسین روحانی” کاراته‌کای طلایی ایران در مسابقات جهانی فنلاند بازی‌های آسیایی دوحه با کسب ۲۴۰۰ امتیاز به عنوان سومین کاراته‌کای برتر جهان در مجموع کاتا و کومیته معرفی شد.
بر این اساس، خوزه مانوئل ا گه آ، دانیل ساباتوویچ در رده‌های اول و دوم قرار دارند و حسین روحانی، یوکیو می‌مورا، گاس وان موریک و آستوکو واکای مشترکا با کسب ۲۴۰۰ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارند. ایوکد آبه، میشل میلون و مای ناکایاما هفتم و وین اوتو، کاراته‌کای افسانه‌ای انگلستان در رده‌ی دهم جهان قرار دارد. همچنین در ادامه این نظرسنجی اسامی ده تیم برتر کاراته جهان براساس عملکرد کسب شده در مسابقات جهانی، دانشجویان جهان و جهانی جوانان و امیدها عنوان شده است که تیم ملی کاراته ایران با کسب هجده هزار و هفتصدو پنجاه امتیاز بالاتر از آلمان، انگلستان و هلند در رده ششم جهان جای گرفت. تیم‌های ملی ژاپن، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا و ترکیه عناوین اول تا پنجم و آلمان، بریتانیای کبیر، هلندوانگلستان جایگاه هفتم تا دهم را در اختیار دارند.

حسین روحانی

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید