آموزش فوتبال برزیل

آموزش فوتبال برزیل

آموزش فوتبال برزیل یکی از بهترین فیلم های آموزش فوتبال است که بر پایه تکنیک و دربیل زنی ساخته شده…

 

آموزش فوتبال برزیل شامل آموزش دربیل و حرکات انفرادی نمایشی در فوتبال

 

آموزش تمرینات لازم برای یادگیری فوتبال به سبک بازیکنان تیم ملی برزیل

 

این مجموعه شامل ۵ حلقه فیلم است

 

برای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها  تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

 تحویل دو روزه درب منزل                                           لیست کامل فیلم های فوتبال

————————————————————————————————–———————–———————–

آموزش فوتبال برزیل

این آموزش زیر نظر سیمون کلیفورد بنیانگذاز آکادمی فوتبال و مدرس مدارس فوتبال در انگلستان است.کلیفورد که از تعدادی از بازیکنان برزیلی به عنوان دوستان خود نام می‌برد، مالکیت شماری از مدارس فوتبال آمریکای جنوبی را نیز در اختیار دارد. سیمون کلیفورد که یک برنامه ریز خبره در مورد مسائل آموزش فوتبال است او بهترین مربی برنامه ریز جوانان در سراسر انگلیس است که اکنون برنامه او در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد.این برنامه روی فوتبال داخل سالن , فوتسال , استوار است. این آموزش با تاکید بر اینکه برزیل جز بهترین تیم های فوتبال جهان است و ۵ بار توانسته قهرمانی جام جهانی را بدست آورد. برزیل با قهرمانی در سال های ۱۹۵۸، ۱۹۶۲، ۱۹۷۰، ۱۹۹۴ و ۲۰۰۲ توانسته جایگاه خاصی را بین تیم های مدعی کسب کند.

 

فیلم آموزش فوتبال برزیل

این آموزش شما حرکات تکنیکی بازیکنان سرشناس نظیر رونالدو ، رونالدینهو ، ریوالدو ، روبرتو کارلوس , پله و ژرزینیو و غیره می پردازد. شما در این آموزش ها با تمامی تکنیک ها و حرکات انفرادی مانند روپایی زدن , ضربه آزاد زدن , سر زدن با توپ , حرکات نمایشی , دریپل زدن , دریبل دو طرفه ، شوتزنی ، جا گذاشتن مدافعان حریف ، ضربه با بغل پا ، مهار توپ با سینه و… می پردازد.

 

خرید پستی آموزش فوتبال برزیل

در خرید پستی این محصول شما خواهید توانست از بهترین و سریع ترین سرویس پستی کشور در هر کجای ایران که باشید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

 

خرید اینترنتی آموزش فوتبال برزیل

برای خرید اینترنتی این محصول میتوانید با شماره تلفن های بالا تماس بگیرید.شما با خرید اینترنتی در سریعترین زمان فیلم ها را درب منزل تحویل میگیرید.

 

دانلود آموزش فوتبال برزیل

آموزش فوتبال برزیل

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید