الکس هانولد

فیلم و لحظات صخره نوردی الکس هانولد

الکس هانولد یکی از نوابغ دنیای ورزش است.صعود های دیوانه کننده او از صخره های خیلی بلند بدون طناب…

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png گلچینی از بهترین فیلم ها و لحظات صخره نوردی الکس هانولد ( صعود هایی دلهره آور بدون طناب )

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png مجموعه بسیار کمیاب صخره نوردی الکس هانولد همراه با فیلم های صعود های تاریخی و معروف او

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png این مجموعه شامل بیش از  ۶  حلقه فیلم است.

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngتحویل دو روزه درب منزل                                          http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.png لیست کامل فیلم های صخره نوردی کوهنوردی

————————————————————————————————–———————–———————–

الکس هانولد

الکس هانولد متولد ۱۷ آگوست ۱۹۸۵ سنگنورد امریکایی است که برای صعودهای فری سولو دیواره های بزرگ معروف است ، او تاکنون رکورد صعودهای سرعتی زیادی را شکسته که مهمترین آنها که ۹۵٪ آن صعود آزاد و چند نقطه صعود مصنوعی بوده Triple Crown در یوسمیت ۱۸ ساعت و ۵۰ دقیقه بوده که در آن قله واتکینز ، مسیر دماغه ال کپ و جبهه شمال غربی Half Domeرا به هم متصل کرده .

 

زندگی نامه و بیوگرافی الکس هانولد

الکس هانولد متولد کالیفرنیا است و از سن یازده سالگی سنگنوردی را شروع کرده ، از مدرسه ماریا لوما فارغ التحصیل شده و در دانشگاه برکلی کالیفرنیا در رشته مهندسی ثبت نام کرده اما در سن ۱۹ سالگی از تحصیل فاصله گرفت و تمام وقت خود را صرف سنگنوردی کرد ، بین صعودهای خود به پیاده روی و دویدن برای تناسب اندام مشغول می شود. زندگی او در طبیعت و مخارجی کمتر از هزار دلار درماه او را قادر ساخته که به طور مداوم سنگنوردی کند و از هوای کوهستان لذت ببرد. او دیواره نوردی و سبک اسپرت را به مابقی سبک ها ترجیح می دهد اما از هر نوع صعود دشوار لذت می برد ، یوسمیت منطقه مورد علاقه او برای سنگنوردی به دلیل دیواره های پرابهت و شرایط جوی مناسب آن است ،آلکس تحت تاثیر سنگنوردانی چون پیتر کرفت ، جان باچار و تامی کالدول و از همه بیشتر زیبایی ، سادگی و سرسختی ال کپ است .

سال ۲۰۱۰ آلکس میخ طلایی را به دلیل موفقیت های خود در سنگنوردی بدست آورد ابتدا در سال ۲۰۱۱ و بعد سال ۲۰۱۲ با همراهی هنس فلورین رکورد صعود سرعتی از مسیر دماغه ال کپ را به مدت دو ساعت و بیست و سه دقیقه و چهل و شش ثانیه بدست آورد .

 

 

 

 

خرید پستی صخره نوردی الکس هانولد

در خرید پستی این محصول شما خواهید توانست از بهترین و سریع ترین سرویس پستی کشور در هر کجای ایران که باشید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

 

خرید اینترنتی صخره نوردی الکس هانولد

برای خرید اینترنتی این محصول میتوانید با شماره تلفن های بالا تماس بگیرید.شما با خرید اینترنتی در سریعترین زمان فیلم ها را درب منزل تحویل میگیرید.

 

دانلود صخره نوردی الکس هانولد

الکس هانولد

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید