ایلین ایلیا

مسابقات وزنه برداری ایلین ایلیا

ایلین ایلیا زاده ۲۴ مه ۱۹۸۸ است و وزنه بردار افسانه ای و تکرار نشدنی کشور قزاقستان است.ایلین ایلیا باسبک

 

گلچینی از زیباترین مسابقات وزنه برداری ایلین ایلیا

 

مجموعه استثنایی  همراه با  حاشیه  مسابقات ایلین ایلیا

 

این مجموعه شامل  ۶  حلقه فیلم است

 

برای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ – ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

 تحویل دو روزه درب منزل                                           لیست کامل فیلم های وزنه برداری

————————————————————————————————–———————–———————–

ایلین ایلیا

ستاره بی بدیل وزنه برداری قزاقستان که از سال ۲۰۰۵ تا کنون در هیچ رقابتی شکست نخورده است، اوج هنرنمایی خود را در المپیک ۲۰۱۲ لندن به نمایش گذاشت و با مهار وزنه های ۲۲۸ و ۲۳۳ کیلوگرم در دوضرب، در کمتر از چند دقیقه ۲ بار رکورد جهان، ۴ بار رکورد المپیک و ۴ بار رکورد آسیا را جابه جا کرد.

 

 

زندگی نامه و بیوگرافی ایلین ایلیا

او با مهار وزنه ۲۲۸ کیلوگرم، رکورد دوضرب المپیک را ۲ کیلوگرم و رکورد مجموع المپیک را ۳ کیلوگرم ارتقا بخشید. او همچنین رکورد دوضرب و مجموع آسیا را نیز ۲ کیلوگرم ارتقا بخشید که این دومی (رکورد مجموع آسیا) تا پیش از این با ۴۰۷ کیلوگرم در اختیار کوروش باقری قرار داشت.
در ادامه ایلیا پشت وزنه ۲۳۳ کیلوگرم قرار گرفت و با بالای سر بردن آن، پس از ۱۲ سال، یک کیلوگرم رکورد دوضرب سیمون کولیچکی از لهستان و پس از ۱۳ سال، ۶ کیلوگرم رکورد مجموع آکاکیوس کاکیاشویلی از یونان را شکست. ایلیا با این وزنه رکوردهای دوضرب و مجموع المپیک و آسیا را هم بار دیگر جابه جا کرد تا ستاره رقابتهای وزنه برداری المپیک لقب بگیرد.
رکورد یکضرب دسته ۹۴ کیلوگرم المپیک که با ۱۸۷ کیلوگرم در اختیار کوروش باقری قرار داد و همینطور رکورد یکضرب جهان که با ۱۸۸ کیلوگرم در اختیار آکاکیوس کاکیاشویلی از یونان است، تنها رکوردهایی هستند که دست ایلیا هنوز به آنها نرسیده است
ایلیان ایلین قهرمان دسته ۹۴کیلوگرم وزنه‌برداری المپیک در مورد تکرار مدال طلای المپیک پکن در لندن و همچنین رکوردشکنی خود گفت: شخصیت من طوری است که دوست دارم رقابت کنم و با تمام روح و قلبم به ورزش بپردازم. رقابت کردن را دوست دارم و زندگی من مسابقه و تمرین است.
وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه تفاوت قهرمانی در المپیک پکن با این المپیک چه بود گفت: امروز احساس خیلی متفاوتی نسبت به المپیک پکن دارم. شخصیت من تغییر کرده اما تمریناتم فرق زیادی نداشته است. الان که در سن ۲۴ سالگی هستم وضعیتم با گذشته که جوان‌تر بودم خیلی تفاوت دارد.

 

 

تمرینات وزنه برداری ایلین ایلیا

ایلین همچنین در مورد رکوردهایش گفت: هنوز توانایی این را دارم که بهتر شوم. در یک ضرب هنوز ضعف دارم و باید روی آن کار کنم.
وی همچنین در پاسخ به سوالی که از او پرسید رابطه ورزشکاران کشورهای استقلال یافته از شوروی سابق با یکدیگر چگونه است، گفت: ما رابطه خیلی خوبی داریم و پس از کسب مدال به یکدیگر تبریک می‌گوییم ما قبلا دوست بودیم و الان هم دوست هستیم. مسابقه می‌دهیم و رقابت می‌کنیم، اما دوستی ما سر جایش است، چون ما سفیران صلح هستیم.
وی همچنین در مورد تغذیه‌اش گفت: تغذیه در وزنه‌برداری خیلی مهم است. عمده غذایی که من مصرف می‌کنم گوشت مرغ و گوشت اسب است. این‌ غذا برای وزنه‌برداران خیلی خوب مفید است.
همچنین سیریکو برنده مدال برنز از مولداوی در مورد کسب مدالش گفت: مسابقه دادن در المپیک خیلی سخت است. ایلین کار بزرگی انجام داد و رکوردهای جهان و المپیک را جابه‌جا کرد. او شخصیت برجسته‌ای در وزنه‌برداری به حساب می‌آید.
همچنین الکساندر ایوانوف که مدال نقره المپیک را بر گردن آویخت در مورد رقابت با ایلیا ایلین گفت: وزنه‌برداری مثل بوکس یا کشتی نیست که با رقبا مسابقه رودررو داشته باشیم. ما باید به رکوردهای خودمان برسیم و اعتماد به نفس این کار را داشته باشیم اما به هر حال رقابت کردن با ایلین بسیار سخت است.

 

 

خرید پستی مسابقات وزنه برداری ایلین ایلیا

در خرید پستی این محصول شما خواهید توانست از بهترین و سریع ترین سرویس پستی کشور در هر کجای ایران که باشید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

 

خرید اینترنتی مسابقات وزنه برداری ایلین ایلیا

برای خرید اینترنتی این محصول میتوانید با شماره تلفن های بالا تماس بگیرید.شما با خرید اینترنتی در سریعترین زمان فیلم ها را درب منزل تحویل میگیرید.

 

مسابقات وزنه برداری ایلین ایلیا

ایلین ایلیا

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید