امیر مهدی زاده

مسابقات کاراته امیر مهدی زاده

مسابقات کاراته امیر مهدی زاده شامل زیباترین و بهترین مبارزات او در مسابقات جهانی و بین المللی است…

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png مجموعه استثنایی گلچین مسابقات کاراته امیر مهدی زاده

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png همراه با لحظات زیبا و جذاب اجرای فنون و تکنیک های کاراته امیر مهدی زاده

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png این مجموعه شامل  ۳  حلقه فیلم است

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها  تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png تحویل دو روزه درب منزل                                                   http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.png لیست کامل فیلم های کاراته

————————————————————————————————–———————–———————–

امیر مهدی زاده

امیر مهدی‌زاده قهرمان مسابقات جهانی ۲۰۱۲ فرانسه، در مسابقات کاراته وان هلند با شش برد پی در پی، مدال طلای دومین دوره لیگ جهانی کاراته را کسب کرد.

 

مسابقات کاراته امیر مهدی زاده

امیر مهدی‌زاده، کومیته کای وزن منهای ۶۰ کیلوگرم ایران در مرحله دوم لیگ جهانی کاراته در هلند به مدال طلا رسید.امیر مهدی زاده، ملی پوش وزن ۶۰- کیلو گرم کاراته کشورمان در چهارمین روز مسابقات قهرمانی جهان در پاریس فرانسه و با اجرای نمایشی تحسین برانگیز در مقابل حریف قدرتمند و عنوان دار برزیلی خود صاحب پیروزی شد و نشان طلای جهان را به گردن آویخت.

 

زندگی نامه و بیوگرافی امیر مهدی زاده

پس از آن‌که در رقابت‌های کاراته وان (لیگ جهانی) اندونزی در تیرماه ناموفق بودم، قبل از رقابت‌های قهرمانی آسیا در ازبکستان از تیم ملی کنار گذاشته شدم. من بدون این‌که اعتراضی کنم، ساکم را برداشتم و برای بازگشت به تیم ملی باز هم تلاشم را از سر گرفتم و در حالی که از فروردین ماه در رقابت‌های انتخابی شرکت کرده بودم، بعد از رقابت‌های قهرمانی آسیا هم باز هم در رقابت‌های انتخابی همه حریفانم را شکست دادم؛ یعنی حدود ده نفر را. این شد که پس از مدال نقره رقابت‌های لیگ جهانی استانبول باز هم به عضویت تیم ملی درآمدم و به آرزویم یعنی حضور در رقابت‌های جهانی رسیدم. می‌دانستم روزی به این حقم می‌رسم، بنابراین هیچ وقت از سعی و تلاش دست برنداشتم.

 

خرید پستی مسابقات کاراته امیر مهدی زاده

در خرید پستی این محصول شما خواهید توانست از بهترین و سریع ترین سرویس پستی کشور در هر کجای ایران که باشید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

 

خرید اینترنتی مسابقات کاراته امیر مهدی زاده

برای خرید اینترنتی این محصول میتوانید با شماره تلفن های بالا تماس بگیرید.شما با خرید اینترنتی در سریعترین زمان فیلم ها را درب منزل تحویل میگیرید.

 

دانلود مسابقات کاراته امیر مهدی زاده

امیر مهدی زاده

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید