آموزش سنگنوردی

آموزش سنگنوردی

آموزش سنگنوردی به صورت علمی و با جدیدترین آموزش ها و تکنیک های نوین سنگنوردی در داخل سالن و…

 

  گلچینی از بهترین فیلم های آموزش سنگنوردی

 

آموزش سنگنوردی به صورت علمی از مبتدی تا پیشرفته

 

این مجموعه شامل بیش از  ۵  حلقه فیلم است.

 

برای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

 تحویل دو روزه درب منزل                                              لیست کامل فیلم های صخره نوردی کوهنوردی

————————————————————————————————–———————–———————–

آموزش سنگنوردی

سنگ‌نوردی  نوعی ورزش و تفریح که فرد با استفاده از طناب و ابزار مخصوص به بالا رفتن از صخره‌های طبیعی یا دیواره‌های سالنی می‌پردازد.

 

 

فیلم آموزش آموزش سنگنوردی

گیره های سنگنوردی Climbing Holds

به کلیه برجستگیها و یا فرورفتگی هایی که صعود کننده با پا گذاشتن روی آنها و یا گرفتن آنها با دست موقعیت خود را مستحکم کرده و جهت صعود از آنها استفاده می کند را،گیره گویند.
توضیح اینکه در طبیعت سنگ ها و ناهمواری های روی صخره ها گیره ها را تشکیل می دهند و در سالن گیره ها از جنس چوب یا ترکیبات مصنوعی و به شکل های بسیار متنوع ساخته و استفاده می شوند.

گیره های پا
گیره های پامی توانند هر شکل و اندازه ای داشته باشند، هر گیره دست می تواند گیره پا نیز باشد. اگرچه معمولا کوچک بوده و فقط سطح کافی برای قرار گرفتن پنجه پا را در اختیار می گذارند.

گیره های دست
اکثریت گیره های نصب شده روی یک دیواره معمولا گیره های دست هستند که نسبت به گیره های مخصوص پا سطح گیرایی بیشتری دارند اما دو منظوره بوده و برای گیره های پا نیز از آنها استفاده می شود.
گیره های دست طبق ویژگیهای خاصی دسته بندی می شوند: ازنظر جهت نصب آنها روی دیواره به گیره های مستقیم،جانبی و معکوس تقسیم می شوند و از نظرشکل و اندازه به صورت زیرمی باشند:

مشتی (Jug/bucket)
ساده و راحت ترین حالت گیره،به طوری که تمام سطح کف دست روی آن جای می گیرد. برای افراد مبتدی و برای نصب روی سقف یا کلاهک ها( سطح سنگ یا یخی خیلی وسیع با شیب بیش از ۹۰ درجه یا شیب منفی)پیشنهاد می شود.

انگشتی (Crimp)
سطح این گیره اجازه می دهد یک یا دو بند انگشت روی آن قرارگیرد.

ناخنی
نحوه گرفتن آن مانند گیره های انگشتی است با این تفاوت که کمتر از یک بند انگشت روی آن قرار گیرد.در اینجا سطح کمتری در اختیار داریم. گرفتن این گیره ها احتیاج به صرف انرِِژی و دقت بیشتری دارد.

اصطکاکی (Sloper)
شاید مشکلترین نوع گیره باشند. این نوع گیره، لبه یا سطح مثبتی ندارد بلکه شیبی به سمت پایین داشته و معمولا برای گرفتن آن تکنیک پنجه باز بکارمی رود و از اصطکاک کف دست و انگشتان با سطح گیره باید استفاده نمود.

آموزش گره های کوهنوردی

هشت ساده(یک لا) هشت دو سر طناب هشت تعقیب گره هشت خرگوش دو سر طناب دو سر طناب دوبل پروانه بولین پروسیک کلمیست (مشار یا پروسیک فرانسوی) دو سر تسمه خودحمایت هارنس اورژانسی

 

 

خرید پستی آموزش آموزش سنگنوردی

در خرید پستی این محصول شما خواهید توانست از بهترین و سریع ترین سرویس پستی کشور در هر کجای ایران که باشید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

 

خرید اینترنتی آموزش آموزش سنگنوردی

برای خرید اینترنتی این محصول میتوانید با شماره تلفن های بالا تماس بگیرید.شما با خرید اینترنتی در سریعترین زمان فیلم ها را درب منزل تحویل میگیرید.

 

دانلود آموزش سنگنوردی

آموزش سنگنوردی

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید