شنا قورباغه

آموزش شنا قورباغه

آموزش شنا قورباغه یکی از بهترین مجموعه فیلم های آموزش شنا است.آموزش شنا قورباغه را با حرکات

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png آموزش اصولی و علمی شنا قورباغه

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png آموزش از مبتدی تا پیشرفته تکنیک های نوین شنا قورباغه

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png این مجموعه شامل ۳ حلقه فیلم است

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png تحویل دو روزه درب منزل                                                   http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.png لیست کامل فیلم های شنا

————————————————————————————————–———————–———————–

شنا قورباغه

شنا قورباغه گونه‌ای از ورزش شنا است. شنای قورباغه قدیمی‌ترین و رایج‌ترین گونه شنا است. دلیل این امر این است که در این نوع از شنا، شناگر قادر به تنفس راحت در حین شنا نیز هست. در استخرها گونه‌هایی از شنا که در آغاز به شناگران آموخته می‌شود معمولاً اول شنای کرال سینه و شنای قورباغه‌است.

شنای قورباغه یکی ازچهارنوع شنای اصلی است که مسابقات آن رسماً برگزار می‌شود و در عین حال این شنا علاقه‌مندان بسیاری دارد، زیرا احتیاج کمتری به صرف انرژی نسبت به شنای کرال سینه دارد. یادگیریش آسان است. این شنا برای مسافت‌های طولانی مناسب است، علاوه بر این، شنای قورباغه هم جهت شنا کردن در دریا وهم در موقع نجات غریق مفید است. کندترین نوع شنا بین چهارنوع شنای اصلی است.

 

فیلم آموزش شنا قورباغه

این فیلم اموزشی یک فیلم کاملا مناسب میباشد که به اموزش تمام نکات شنا قورباغه میپردازد.در  این فیلم مدرسان شنا قورباغه جهان جدید ترین سیستم های تمرینی و تکنیک های شنا قورباغه را آموزش میدهند.

 

 

خرید پستی آموزش شنا قورباغه

در خرید پستی این محصول شما خواهید توانست از بهترین و سریع ترین سرویس پستی کشور در هر کجای ایران که باشید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

 

خرید اینترنتی آموزش شنا قورباغه

برای خرید اینترنتی این محصول میتوانید با شماره تلفن های بالا تماس بگیرید.شما با خرید اینترنتی در سریعترین زمان فیلم ها را درب منزل تحویل میگیرید.

 

دانلود آموزش شنا قورباغه

شنا قورباغه

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید