فرهاد قائمی

مسابقات والیبال فرهاد قائمی

فرهاد قائمی (۶ شهریور ۱۳۶۸ – گنبد کاووس) یکی از بهترین والیبالیست های تاریخ ایران است.سرویس های محکم

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png گلچین بهترین مسابقات والیبال فرهاد قائمی

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png همراه با صحنه های زیبای مسابقات والیبال فرهاد قائمی و گلچین فیلم زیباترین امتیاز های او

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png این مجموعه دیدنی  شامل  ۶  حلقه فیلم است.

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.pngبرای سفارش فیلم وکسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها  تماس بگیرید :  ۰۹۱۹۶۳۸۳۱۳۶ ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

 

http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li.png تحویل دو روزه درب منزل                                                   http://www.filmsport.ir/wp-content/uploads/2014/03/li-hover.png لیست کامل فیلم های والیبال

————————————————————————————————–———————–———————–

فرهاد قائمی

فرهاد قائمی (۶ شهریور ۱۳۶۸ – گنبد کاووس) یکی از بهترین والیبالیست های تاریخ ایران است.سرویس های محکم او بسیار معروف می باشد.

 

 

زندگی نامه و بیوگرافی فرهاد قائمی

فرهاد قائمی در فصل ۹۰-۹۱ با درخشش در تیم هاوش گنبد برای اولین بار به تیم ملی بزرگسالان دعوت شد و با درخشش خود در مسابقات انتخابی المپیک در ژاپن توانست در مسابقات بعدی و مقدماتی لیگ جهانی در ترکیب اصلی تیم ملی باقی بماند. کارشناسان قدرت و سرعت سرویس‌های او را با شیمیزو بازیکن ژاپنی مقایسه کرده‌اند.

 

 

تمرینات والیبال فرهاد قائمی

فرهاد قائمی از امید استقلال گنبد آغاز کرد و بعد به استقلال گنبد رفت و پس از آن به بیم بابل رفت و تیم بعدی او جواهری گنبد و هاوش گنبد بود، جایی که قائمی به عنوان یک پدیده به والیبال ایران به دلیل سرویس‌های دیدنی اش معرفی شد و بعد از حضور متوالی در گنبد به کاله رفت و پس از یک سال حضور موفق و قهرمانی با کاله در لیگ برتر و مسابقات باشگاه‌های آسیا از این تیم جدا شد و به باریج اسانس پیوست.

 

 

خرید پستی مسابقات والیبال فرهاد قائمی

در خرید پستی مسابقات والیبال فرهاد قائمی شما خواهید توانست از بهترین و سریع ترین سرویس پستی کشور در هر کجای ایران که باشید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

 

خرید اینترنتی مسابقات والیبال فرهاد قائمی

برای خرید اینترنتی مسابقات والیبال فرهاد قائمی میتوانید با شماره تلفن های بالا تماس بگیرید.شما با خرید اینترنتی در سریعترین زمان فیلم ها را درب منزل تحویل میگیرید.

 

مسابقات والیبال فرهاد قائمی

فرهاد قائمی

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید